d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17157167177187194683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 9 2013 02:25pm
szeretnem syl figyelmebe ajanlani a treant blockot :^)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 9 2013 02:26pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 9 2013 08:25pm)
szeretnem syl figyelmebe ajanlani a treant blockot :^)


én meg a te figyelmedbe az 5 creepes meepot kaipi ellen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 9 2013 02:35pm
szeretném ákos figyelmebe ajanlani a rocketet

Quote (SummertimeClothes @ Jun 9 2013 08:35pm)
en sose mondtam, hogy barkik utalnek fnaticbol)


trixit utálhatnád, mer az a gyerek majdnem olyan mint EE

This post was edited by sylke on Jun 9 2013 02:36pm
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 9 2013 02:35pm
Quote (sylke @ 9 Jun 2013 22:35)
szeretném ákos figyelmebe ajanlani a rocketet


en sose mondtam, hogy barkik utalnek fnaticbol)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2013 02:55pm
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jun 2013 22:09)
eloszor qt maxold, utana et, ultit amikor tudod fejleszd, wre csak legvegen rakj (es utana mindig castold, mikor nincs rajtad a buff)
miutan van ultid, mindig medve formban jarj, sok hp etc (mikor aktivalod a tranquilbootsodat, meg ilyesmi, visszaalakulhatsz, hogy tobbet regenelj, de harc meg altalaban farmolas kozben melee legyel)
hosodre tranquil bootsot vegyel, meg esetleg cloakot ha sok magic dam van enemy teamben, a tobbi cuccot medvere rakd
vegyel stout shieldet medvere elejen, magadnak emg tango/salve
utana maelstrom, assault cuirass, basher, monkey king bar
oljel tornyokat

radiancet is vehetsz, ha jol megy, ha ilyen 20. perc utan lenne kesz, hagyjad inkabb
a legtobb default recommended item eleg kreten azon a hoson

mikor megszerzed lvl2 meg 3 ultit, alakulj vissza aztan megint medveve, maskepp nem kapod meg az extra hpt meg armort


ty

még 4v5-ben is sikerült annyira buták

mondjuk nem volt egyszerű így elsőre ez a macizgatás, hotkeyeket nem tudtam így kijelöltem magunkat mint sc2-ben kb xd
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 9 2013 02:59pm
Quote (Anarkin @ 9 Jun 2013 22:55)
ty

még 4v5-ben is sikerült annyira buták

mondjuk nem volt egyszerű így elsőre ez a macizgatás, hotkeyeket nem tudtam így kijelöltem magunkat mint sc2-ben kb xd


medvevel meg annyira nem is bonyolult a micro, ugyanugy be tudsz allitani groupokat mint scben, en 1esen szoktam tartani a herot, 2n spirit bear, harmon meg mind a kettot egyszerre
az is konnyiti, ha veszel medvere phasebootsot, ugy nem tudod blokkolni a medvedet magaddal, lanen is konnyiti a lasthitelgetest
chen visage meepo mar bonyolultabb :<
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 9 2013 03:06pm
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jun 2013 22:59)
medvevel meg annyira nem is bonyolult a micro, ugyanugy be tudsz allitani groupokat mint scben, en 1esen szoktam tartani a herot, 2n spirit bear, harmon meg mind a kettot egyszerre
az is konnyiti, ha veszel medvere phasebootsot, ugy nem tudod blokkolni a medvedet magaddal, lanen is konnyiti a lasthitelgetest
chen visage meepo mar bonyolultabb :<


ja az a csizma segített amikor push volt és minden szarba ütközött, benyomtam

mondjuk én azt nem értem miért szaladgálnak mint gólyafos a levegőben
annyira könnyű itt beverni az egész mapot kb 2 perc alatt ha mindenki venné a fáradtságot és odahúzná a seggét..

obv nem olyan felállásra gondolok h mindenki mindent vág, de ez azért érződik 10 game után is ._.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 9 2013 03:41pm
nálam nem jo a stream
esfsdgsd

akkor nézem oroszul faszomat.

This post was edited by sylke on Jun 9 2013 03:41pm
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 9 2013 03:42pm
Quote (sylke @ Jun 9 2013 10:41pm)
nálam nem jo a stream
esfsdgsd


mielott offline lett azelott is atom laggolt :c
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 9 2013 03:44pm
Quote (sylke @ Jun 9 2013 10:41pm)
nálam nem jo a stream
esfsdgsd

akkor nézem oroszul faszomat.


http://www.twitch.tv/karan_

co-caster meg bent van
Go Back To Magyar Topic List
Prev17157167177187194683Next
Add Reply New Topic New Poll