d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17157167177187192724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 02:36pm
Quote (mikroman @ Nov 13 2011 09:28pm)
Látom megint volt CPT daily zerg OP crying :)
Szembe kellene nézned azzal, hogy azon a szinten amit nyomsz eddig juthatsz csak ladderban. Úgy látszik ennyi macro amit alkotsz terrannal erre elég.  Azért nem rossz az ahol vagy  ilyen átlagos idő ráfordítással. (bár voltál aktívabb is. Korábban több karakterban volt a zerg OP) :D


Hát ami meglep az az, hogy mindig a zergek mondják valahogy hogy a játék balanced, mármint CSAK a zergek mondanak ilyet.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 02:53pm
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 21:36)
Hát ami meglep az az, hogy mindig a zergek mondják valahogy hogy a játék balanced, mármint CSAK a zergek mondanak ilyet.


igazabol senki nem mond ilyet, mindig jobb a masik^^
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Nov 13 2011 03:00pm
Quote (SaRGe77 @ Nov 13 2011 08:36pm)
Hát ami meglep az az, hogy mindig a zergek mondják valahogy hogy a játék balanced, mármint CSAK a zergek mondanak ilyet.


Nem hiszem. A zergek éppúgy sírnak hogy a terran imba, meg a ff proti részről imba és alapból hülyeség (na jó ezt csak én rinyálom talán), meg mindenféle halálcsillagokat vagy lasztikat milyen macera kezelni. Csak Cptnek nagyobb a "hangja" itt. Mindig mikor ilyesmit írnak a zergek jönnek ilyen bullshit szöveggel, hogy nem mezei szinten balanszolnak és egy olyan egyed aki tökátlagos szinten van a ladderben (ugyanannyi jobb van nála mint rosszabb kb) az csak csituljon és hagyja a nagyokra az Op vitákat. Fura népek ezek a fórumokon :Dű

De ha hiányzik a zerg sírás akkor énisénisénis!!! :)
- A forcefield OP mer miazhogy a protinak van ingame map editorja más fajnak meg semmi hasonló??? Meg milyen az már, hogy egy ilyen high tech fajnak ily olcsóak a fejlesztései (sebzés, armor, shield)?
- a terran imba mer' a mara erős (stimmel pláne), mass marine lenyomja majd minden zerg unitot ami egy lvl 2-3-as csapatnál azért fura. Ja meg only mineral unitokkal bevédi magát minden rush ellen és van splash damja is. Meg az "ingyen" védhetetlen derítés (scan) is van neki, mer amúgy ne áldozgasson inkább unitot és ne hozzon lokátor egységet. Még fogyna a gáza.

Lehet hülyeség egyik másoik része, de ha a sírás kell, akkor itt van :D

Attól, hogy master szinten a többség kezelhető, attól még az átlag felhasználó/játékos nem fogja szeretni ezért a zerget (a mezőny "alsó" 66-75%-a)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 03:03pm
Na de jókat játszottunk! Nyert az op zerg
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Nov 13 2011 03:29pm
CPT-nek kis zerg elleni javaslat. Igaz itt bomber besz*pta, de mennyi szívás volt vele. Szerintem masterig a zergek többsége nagy arányban bebukná ezt a 7-8 raxos 14 marine folyamatos nyomást ami az első 15-16 perceben nyomott a terran:
Code
http://www.youtube.com/watch?v=AaAHU4EFWGQ

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 03:46pm
Quote (mikroman @ 13 Nov 2011 22:00)
Nem hiszem. A zergek éppúgy sírnak hogy a terran imba, meg a ff proti részről imba és alapból hülyeség (na jó ezt csak én rinyálom talán), meg mindenféle halálcsillagokat vagy lasztikat milyen macera kezelni. Csak Cptnek nagyobb a "hangja" itt.  Mindig mikor ilyesmit írnak a zergek jönnek ilyen bullshit szöveggel, hogy nem mezei szinten balanszolnak és egy olyan egyed aki tökátlagos szinten van a ladderben (ugyanannyi jobb van nála mint rosszabb kb) az csak csituljon és hagyja a nagyokra az Op vitákat. Fura népek ezek a fórumokon :Dű

De ha hiányzik a zerg sírás akkor énisénisénis!!! :)
- A forcefield OP mer miazhogy a protinak van ingame map editorja más fajnak meg semmi hasonló??? Meg milyen az már, hogy egy ilyen high tech fajnak ily olcsóak a fejlesztései (sebzés, armor, shield)?
- a terran imba mer' a mara erős (stimmel pláne), mass marine lenyomja majd minden zerg unitot ami egy lvl 2-3-as csapatnál azért fura. Ja meg only mineral unitokkal bevédi magát minden rush ellen és  van splash damja is. Meg az "ingyen" védhetetlen derítés (scan) is van neki, mer amúgy ne áldozgasson inkább unitot és ne hozzon lokátor egységet. Még fogyna a gáza.

Lehet hülyeség egyik másoik része, de ha a sírás kell, akkor itt van :D

Attól, hogy master szinten a többség kezelhető, attól még az átlag felhasználó/játékos nem fogja szeretni ezért a zerget (a mezőny "alsó" 66-75%-a)


alsó szinten inkább kezelhető az összes többi szar, amikor már ki is használja normálisan az adottságait a dolognak, ott kezdődik a dolog, szerintem.
Quote (josheide @ 13 Nov 2011 22:03)
Na de jókat játszottunk! Nyert az op zerg


hát most főleg én voltam a szar, de azért op zerg

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 03:48pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 13 2011 04:34pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 13 2011 10:46pm)
alsó szinten inkább kezelhető az összes többi szar, amikor már ki is használja normálisan az adottságait a dolognak, ott kezdődik a dolog, szerintem.


hát most főleg én voltam a szar, de azért op zerg


hat en elozo seasonban diamond voltam, most te is az vagy, tehat nagyjabol egy szinten kene lennunk, ehhez kepest egy 9 perces game alatt neked lett 11k pontod, nekem meg 17k
:wacko:
de hat ha ilyen imba fajjal jatszol, akkor nem is nehez eljutni diamondig
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 04:46pm
Quote (Taszilo.^ @ 13 Nov 2011 23:34)
hat en elozo seasonban diamond voltam, most te is az vagy, tehat nagyjabol egy szinten kene lennunk, ehhez kepest egy 9 perces game alatt neked lett 11k pontod, nekem meg 17k
:wacko:
de hat ha ilyen imba fajjal jatszol, akkor nem is nehez eljutni diamondig


hát úgy hogy a bo-m felét kihagytam, szép is ez.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 13 2011 04:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 13 2011 11:46pm)
hát úgy hogy a bo-m felét kihagytam, szép is ez.


hat ez az, kihagyod a bo-d felet es megis diamondban vagy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 13 2011 04:52pm
valaki akar ját cani?
Go Back To Magyar Topic List
Prev17157167177187192724Next
Add Reply New Topic New Poll