Quote (jarabekg @ 26 Apr 2015 11:51)
nem mondanam, hogy okos vagy szivos vagy hosies nep a magyar, de a kiskapuk megtalalasaban, es az egymas hata mogotti osszekacsintasban valoban tortenelmileg jok vagyunk
Ezért fetrengünk a saját szarunkban és közben panaszkodunk, hogy büdös van.