Quote (Rawen @ Jun 9 2013 07:28pm)
Ja, azért nyerték meg a G-1 Leaguet mert mindenki összesen 2db herot tudsz játszani, de ez már annyira deep mindgames, hogy a kínaik nem jöttek rá.
engem valahogy felbasz, hogy a gyerek csak syllázik, csak akkor pickelnek neki mást ha bannolják
Quote (Saenchai @ Jun 9 2013 07:27pm)
alliancet ne szidjad tegyem a jukadba
én csak bulldogot szidom
This post was edited by sylke on Jun 9 2013 01:34pm