d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17137147157167174683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Jun 9 2013 12:06pm
Quote (Karan2_Returned @ 9 Jun 2013 19:40)
Tournamentet nezek, rendes streamen nem az igazi.


tru
ingame bestest
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 9 2013 12:14pm
Quote (sylke @ Jun 9 2013 05:16pm)
fixáltam


csak ezt az oldalt nézd, és már nem kérdés miért neked van a legtöbb postod havonta :D

uristen azthittem ez a care topic
missclick..

This post was edited by AngryBug on Jun 9 2013 12:14pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 9 2013 01:25pm
alliance: sylla first pick
ez a gyerek tényleg nem tud mással játszani
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 9 2013 01:27pm
Quote (sylke @ Jun 9 2013 09:25pm)
alliance: sylla first pick
ez a gyerek tényleg nem tud mással játszani


alliancet ne szidjad tegyem a jukadba
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 9 2013 01:28pm
Quote (sylke @ 9 Jun 2013 21:25)
alliance: sylla first pick
ez a gyerek tényleg nem tud mással játszani


Ja, azért nyerték meg a G-1 Leaguet mert mindenki összesen 2db herot tudsz játszani, de ez már annyira deep mindgames, hogy a kínaik nem jöttek rá.

This post was edited by Rawen on Jun 9 2013 01:29pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 9 2013 01:33pm
Quote (Rawen @ Jun 9 2013 07:28pm)
Ja, azért nyerték meg a G-1 Leaguet mert mindenki összesen 2db herot tudsz játszani, de ez már annyira deep mindgames, hogy a kínaik nem jöttek rá.


engem valahogy felbasz, hogy a gyerek csak syllázik, csak akkor pickelnek neki mást ha bannolják

Quote (Saenchai @ Jun 9 2013 07:27pm)
alliancet ne szidjad tegyem a jukadba


én csak bulldogot szidom

This post was edited by sylke on Jun 9 2013 01:34pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 9 2013 01:35pm
Quote (sylke @ Jun 9 2013 09:33pm)
engem valahogy felbasz, hogy a gyerek csak syllázik, csak akkor pickelnek neki mást ha bannolják


15 ezer dollárért én is tutira mennék
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 9 2013 01:36pm
Quote (sylke @ Jun 9 2013 08:33pm)
engem valahogy felbasz, hogy a gyerek csak syllázik, csak akkor pickelnek neki mást ha bannolják



én csak bulldogot szidom


allitolag a furionja is nagyon lyoh
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 9 2013 01:40pm
solo tide hardlane vs rubick+drow
enyem lett a fb lvl 4en
lál
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 9 2013 01:43pm
Quote (Flutter @ Jun 9 2013 08:36pm)
allitolag a furionja is nagyon lyoh


Meg minden mas offlane hössel is tud jatszani.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17137147157167174683Next
Add Reply New Topic New Poll