Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 20:18)
Igen, csak a legtöbb játéknál az van, hogy az ember el sem kezd gondolkodni azon, hogy ő rosszul csinált valamit. Ami nagy baj, hogy zerg ellen ha nem csinálsz semmit rosszul akkor is egészen apró baj van, ami az iszonyatos macro miatt van ( megölöm az armyját és nekemjön megin kb 5 mp mulva, kicsit jobb gémerek kb 190 alá nem is esnek de max 170 alá esik még a gold ligás ellenfelem is amikor csatáztunk) és akkor a ling/muta harassal nem is foglalkoztunk még.
hát a muta harras az konkrétan szánalmas szokott lenni, multkor full upgraded tureteket ölt meg vagy 5-öt, repairelve.
az meg hogy hagyjak ott thort meg marinokat minden bázisomon gecire szar, mert akkor ha beüt rábaszok: D
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 01:22pm