d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17137147157167172724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 01:21pm
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 20:18)
Igen, csak a legtöbb játéknál az van, hogy az ember el sem kezd gondolkodni azon, hogy ő rosszul csinált valamit. Ami nagy baj, hogy zerg ellen ha nem csinálsz semmit rosszul akkor is egészen apró baj van, ami az iszonyatos macro miatt van ( megölöm az armyját és nekemjön megin kb 5 mp mulva, kicsit jobb gémerek kb 190 alá nem is esnek de max 170 alá esik még a gold ligás ellenfelem is amikor csatáztunk) és akkor a ling/muta harassal nem is foglalkoztunk még.


hát a muta harras az konkrétan szánalmas szokott lenni, multkor full upgraded tureteket ölt meg vagy 5-öt, repairelve.
az meg hogy hagyjak ott thort meg marinokat minden bázisomon gecire szar, mert akkor ha beüt rábaszok: D

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 01:22pm
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 01:24pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 13 2011 08:17pm)
jajj én pontosan tudom, hogy masters alatt sosem a faj dönt, hanem a skill. :)

csak cpt agyát húzom. Kurvamindegy ki mivel játszik, bármivel lel lehet jutni mastersig, csak tossal nem lehet versenyt nyerni, ennyi.


/e csak bronzos okoskodás, de sok mara ellen a gw unitok nem túl jók :(


Azért a Hukot nem kell félteni ha versenyröl van szó, amúgymeg mara megeszi a gw unitot: akkor esetleg nem gw unitot kell hozni hanem immortal, colo storm és sok sok ff
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 01:25pm
na látom qkatz már nagyerőkkel keresi a replayt, de olyat amit mondtam úgysem fog találni, mert azt konkrétan nem teheti meg a terran, hogy ne harassoljon a játék elején, hogy legalább megöljön pár dronet, mert onnantól semmi esélye nem lesz a játékban : DDD
zergnek meg nem kell csinálnia szart sem ilyen téren.
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 20:24)
Azért a Hukot nem kell félteni ha versenyröl van szó, amúgymeg mara megeszi a gw unitot: akkor esetleg nem gw unitot kell hozni hanem immortal, colo storm és sok sok ff


chargezela tudtommal gw unit amúgy.

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 01:25pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 13 2011 01:25pm
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 20:24)
Azért a Hukot nem kell félteni ha versenyröl van szó, amúgymeg mara megeszi a gw unitot: akkor esetleg nem gw unitot kell hozni hanem immortal, colo storm és sok sok ff


tudom, arra írtam, hogy sok stalkert csináltál.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 01:26pm
Fej - cpt - nem akartok egymással játszani ?
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 01:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 13 2011 08:25pm)
na látom qkatz már nagyerőkkel keresi a replayt, de olyat amit mondtam úgysem fog találni, mert azt konkrétan nem teheti meg a terran, hogy ne harassoljon a játék elején, hogy legalább megöljön pár dronet, mert onnantól semmi esélye nem lesz a játékban : DDD
zergnek meg nem kell csinálnia szart sem ilyen téren.


chargezela tudtommal gw unit amúgy.


nos igen a zelát nem írtam le, pedig az is elég jó tud lenni:D
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 01:29pm
Josheide én játszanék veled, megnézném, hogy megy ellened.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 13 2011 01:29pm
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 20:27)
nos igen a zelát nem írtam le, pedig az is elég jó tud lenni:D


sok egycsapatban levő missile ellen nem az igazi, arra jó, hogy golyófogó a komolyabb unitok ellen.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 01:30pm
http://gosugamers.net/starcraft2/replays/52186


nesze
2 tehetségtelen jatekos, és 0 eco dmg kb 15 percig. nezheted azt is h hogy lehet a mutaharasst kivédeni
tökéletes példa, a 2. replayben megtalaltam amit kerestem, nem volt tul nagy eröfeszites.

innentöl akkor kussba maradsz ugye?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 01:31pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Nov 2011 20:29)
sok egycsapatban levő missile ellen nem az igazi, arra jó, hogy golyófogó a komolyabb unitok ellen.


hát nem is azt mondom hogy 100%-ig minden esetben effektív, de kis számokban azért elégjó
50 mara 50 zela ellen nyílván a marauder fog nyerni, stimmel legalábbis biztos.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17137147157167172724Next
Add Reply New Topic New Poll