d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17127137147157161468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 23 2015 01:31am
Quote (Baleee @ 23 Apr 2015 08:54)


megdögölhetne már az összes ilyen kibaszott retardált nyugger
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 23 2015 01:34am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Apr 2015 09:31)
megdögölhetne már az összes ilyen kibaszott retardált nyugger



Kis hulye diak :)
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 23 2015 02:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 23 2015 08:31am)
megdögölhetne már az összes ilyen kibaszott retardált nyugger


altalaban nem erzek igy, de ma reggel az uszodaban ramszalltak a papperek mert "nem vagyok tekintettel rajuk". ahogy befutottak a sav vegebe mind mondtak a maguket(tele volt veluk a medence es pont olyan taho voltam veluk mint ok velem), meghallgattam hogy ki uszik ott 40 eve, es ki mit gondol a neveltetesemrol

az egyik ur a politikai hovatartozasomra is kitert mielott tovabbusztam, minden ut romaba vezet
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 25 2015 04:45am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 25 2015 07:53am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Apr 25 2015 02:26pm
“Az időközi választások eredménye tükrözi a társadalom hangulatát. Miközben a gazdaság adatai egyre jobbak, a devizakölcsönök ügye ésszerű kompromisszumban oldódik meg, a szövetségesekkel való viszálykodás elcsitulni látszik, és a kormány meg az EU energiapolitikája összecsiszolódik, a polgárok egyre elégedetlenebbek. A passzív többség masszív közönybe süppedt. A 2010 óta zajló fordulat lezárult, de a törvénykezési düh kevéssé csitult, a kormányzási stílus pedig alig változott. Ebben a légkörben a kormány üdvös lépései is visszájukra fordulnak.”


A Professzorok Batthyány Köre közleménye

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 26 2015 12:13am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 26 2015 03:39am
btw tudtatok hogy a vasarnapi zarvatartas nem tiltja hogy behivjak az embereket leltarazni ? :DDDD

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 26 2015 03:51am
Quote (josheide @ Apr 26 2015 10:39am)
btw tudtatok hogy a vasarnapi zarvatartas nem tiltja hogy behivjak az embereket leltarazni ? :DDDD


y, eleg common kiskapu

itt a kisbolt is maradt 0-24-es, ejszaka a tulaj all a penztarnal, vasarnonkent a "penztaros" valojaban csak arufeltolto, vagy leltarozik (de alitolag vannak helyek ahol at mondjak vasarlo : DDD)

nem mondanam, hogy okos vagy szivos vagy hosies nep a magyar, de a kiskapuk megtalalasaban, es az egymas hata mogotti osszekacsintasban valoban tortenelmileg jok vagyunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev17127137147157161468Next
Add Reply New Topic New Poll