Quote (josheide @ Apr 26 2015 10:39am)
btw tudtatok hogy a vasarnapi zarvatartas nem tiltja hogy behivjak az embereket leltarazni ? :DDDD
y, eleg common kiskapu
itt a kisbolt is maradt 0-24-es, ejszaka a tulaj all a penztarnal, vasarnonkent a "penztaros" valojaban csak arufeltolto, vagy leltarozik (de alitolag vannak helyek ahol at mondjak vasarlo : DDD)
nem mondanam, hogy okos vagy szivos vagy hosies nep a magyar, de a kiskapuk megtalalasaban, es az egymas hata mogotti osszekacsintasban valoban tortenelmileg jok vagyunk