Quote (Smat @ 31 Mar 2015 19:06)
Anyám volt fideszes, sztem ez elég jó indok hogy bevegyenek.))))
Tényleg írd már le pls, érdekel ez a sok agymosott idióta vergődése.
Fogalmam sincs. Main tumblr gyujtohely: orbanviktor.tumblr.com
A tobbi total random jelenik meg, ami nem onnan lett repostolva. Szoval ha az ov tumblren talalsz csoportokat, hogy melyik, akkor az.