d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17117127137147152724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 12:57pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 20:53)
azt gondoltam hogy valami hasonló baromságot fogsz mondani rá

ha ez megtörténne persze kéne vigyázni az egységeikre a zergeknek, az meg nn erősen úgylátom.


Egy tank egy lövéssel hány linget öl meg? Eldobható egységek kellenek mert sajnos minden csatában azzal kell számolnunk hogy kurvanagy veszteségeink lesznek.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 12:59pm
Quote (josheide @ 13 Nov 2011 19:57)
Egy tank egy lövéssel hány linget öl meg? Eldobható egységek kellenek mert sajnos minden csatában azzal kell számolnunk hogy kurvanagy veszteségeink lesznek.


nem diamond, de nezd, neki csak van 1 kis esze. egy zvt csata meg akkor is ha jó a pozicio a zergnek -30 supplyrol indul ha meg nincs ultratechen egy basic marine-tank army ellen
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 01:00pm
Quote (qkatz @ Nov 13 2011 07:59pm)
nem diamond, de nezd, neki csak van 1 kis esze. egy zvt csata meg akkor is ha jó a pozicio a zergnek -30 supplyrol indul ha meg nincs ultratechen egy basic marine-tank army ellen


Hát azért megnézném, hogy indul a zergnek -30 supplyrol bármilyen csata, bármikor Terran vagy Protoss ellen

This post was edited by SaRGe77 on Nov 13 2011 01:01pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 01:01pm
Quote (josheide @ 13 Nov 2011 19:57)
Egy tank egy lövéssel hány linget öl meg? Eldobható egységek kellenek mert sajnos minden csatában azzal kell számolnunk hogy kurvanagy veszteségeink lesznek.

100 mineral azert hogy leszedj egy tankot, gg trade szerintem.
Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 19:59)
nem diamond, de nezd, neki csak van 1 kis esze. egy zvt csata meg akkor is ha jó a pozicio a zergnek -30 supplyrol indul ha meg nincs ultratechen egy basic marine-tank army ellen


inkabb csak nevetek, nem mondok semmit.
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 01:03pm
csak tisztázásképp a -30 supplyt ugy értem h mire a linget TÉNYLEGESEN elkezdenek ütni, és nem csak runcommandon vannak h valamiféle surraund legyen.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 01:04pm
Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 20:03)
csak tisztázásképp a -30 supplyt ugy értem h mire a linget TÉNYLEGESEN elkezdenek ütni, és nem csak runcommandon vannak h valamiféle surraund legyen.


egyébként ez megint csak a zergek dolga, hogy a mass zerg/banelinggel próbálják szétszedni a siege lineot, DE A LEGJOBB HOGY SIKERÜLNI IS SZOKOTT :DDDDDDD
/meg amúgy nem mintha nem lenne tökmindegy mert 6000 bázison vagy és bármit újragyártasz nevetségesen rövid idő alatt (az meg már megint szánalmas hogy mégis milyen alapon 300 mineral a szar hatchery)

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 01:04pm
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 01:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 13 2011 08:04pm)
egyébként ez megint csak a zergek dolga, hogy a mass zerg/banelinggel próbálják szétszedni a siege lineot, DE A LEGJOBB HOGY SIKERÜLNI IS SZOKOTT :DDDDDDD


hát sikerül mert annyi egység ellen nem tudsz mit tenni
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 01:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 20:04)
egyébként ez megint csak a zergek dolga, hogy a mass zerg/banelinggel próbálják szétszedni a siege lineot, DE A LEGJOBB HOGY SIKERÜLNI IS SZOKOTT :DDDDDDD


hozzunk roachot? ne legy mar idiota mas vailabe egység nincs terran ellen a game 95%ban
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 01:07pm
Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 20:05)
hozzunk roachot? ne legy mar idiota mas vailabe egység nincs terran ellen a game 95%ban


annyira tudtam hogy a roachot fogod mondani
itt abba is kéne hagynunk a vitát, mintha nem lenne infestor, mutalisk, broodlord, ultralisk, akármi.
nincs más valuable egység, ja, csak szerintem gecieffektív minden egyes kibaszott egységetek, semmi gond
+ nem mintha fél percnél többe kerülne gyakorlatilag bármire techswitchelni a 15 perc után: D

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 01:08pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 01:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 20:07)
annyira tudtam hogy a roachot fogod mondani
itt abba is kéne hagynunk a vitát, mintha nem lenne infestor, mutalisk, broodlord, ultralisk, akármi.
nincs más valuable egység, ja, csak szerintem gecieffektív minden egyes kibaszott egységetek, semmi gond
+ nem mintha fél percnél többe kerülne gyakorlatilag bármire techswitchelni a 15 perc után: D


zerglingek nelkül egyik se ér szart se önmagában.

This post was edited by qkatz on Nov 13 2011 01:09pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17117127137147152724Next
Add Reply New Topic New Poll