Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 20:05)
hozzunk roachot? ne legy mar idiota mas vailabe egység nincs terran ellen a game 95%ban
annyira tudtam hogy a roachot fogod mondani
itt abba is kéne hagynunk a vitát, mintha nem lenne infestor, mutalisk, broodlord, ultralisk, akármi.
nincs más valuable egység, ja, csak szerintem gecieffektív minden egyes kibaszott egységetek, semmi gond
+ nem mintha fél percnél többe kerülne gyakorlatilag bármire techswitchelni a 15 perc után: D
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 01:08pm