Quote (Ghostmasterq @ Apr 15 2015 11:34am)
ez igen....
Quote (ZaturekManfred @ Apr 15 2015 08:48am)
Ki hitte volna, hogy Karcagon ilyen is előfordul.
édesanyám náluk dolgozott, mármint nem az utazási irodánál, hanem az éttermükben
ennyit a munkájáról