Quote (josheide @ 13 Nov 2011 19:33)
Pl a terrannak van egy csomó harrassa zerg ellen és ha túl kapzsi a zerg nagyon könnyen bukhatja a játékot 1 keményebb harrasstól.
egyébként egyszerűen szar, hogy nekem muszáj minden játékomban all inezni a zerg ellen, mert nem éri meg makrogamebe belemenni.
multkor játszom fejjel is, 5 bázison voltam, egyszerűen semmi értelme ennyit szarakodni, kikaptam a faszba.
nem jó ez így.
imo tényleg megoldás lenne a mule/larvainject/chronoboostot kivenni a hotsban legalább.
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 12:36pm