d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17107117127137142724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 12:22pm
Quote (josheide @ Nov 13 2011 07:13pm)
Hát kezdek rájönni hogy egész jó a balance és megvannak minden fajnak a gyengéi.


Hát a balance az azért kicsit odébb van, de nagyon könnyen megoldható: ne legyen queen chrono boost és mule ahogy Ghostal már tárgyaltuk nagyon sokszor
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 12:23pm
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 19:22)
Hát a balance az azért kicsit odébb van, de nagyon könnyen megoldható: ne legyen queen chrono boost és mule ahogy Ghostal már tárgyaltuk nagyon sokszor


kéne játszanom marcival
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 12:33pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 20:17)
ezt már nagyon régen is mondtam, csak ez szerintem nincs teljesen rendben, mert ez esetben a gyengéi résznél az van, hogy nem tud vele szart se kezdeni kb...


Pl a terrannak van egy csomó harrassa zerg ellen és ha túl kapzsi a zerg nagyon könnyen bukhatja a játékot 1 keményebb harrasstól.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 12:35pm
Quote (josheide @ 13 Nov 2011 19:33)
Pl a terrannak van egy csomó harrassa zerg ellen és ha túl kapzsi a zerg nagyon könnyen bukhatja a játékot 1 keményebb harrasstól.


egyébként egyszerűen szar, hogy nekem muszáj minden játékomban all inezni a zerg ellen, mert nem éri meg makrogamebe belemenni.
multkor játszom fejjel is, 5 bázison voltam, egyszerűen semmi értelme ennyit szarakodni, kikaptam a faszba.
nem jó ez így.
imo tényleg megoldás lenne a mule/larvainject/chronoboostot kivenni a hotsban legalább.

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 12:36pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 12:40pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 20:35)
egyébként egyszerűen szar, hogy nekem muszáj minden játékomban all inezni a zerg ellen, mert nem éri meg makrogamebe belemenni.
multkor játszom fejjel is, 5 bázison voltam, egyszerűen semmi értelme ennyit szarakodni, kikaptam a faszba.
nem jó ez így.
imo tényleg megoldás lenne a mule/larvainject/chronoboostot kivenni a hotsban legalább.


Nekem valahogy a 3 bázisnál több terran nehézséget jelent. Szívesen megnézném egy meccsed fej ellen hátha tudok valamit tanulni belőle.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 12:45pm
Quote (josheide @ 13 Nov 2011 19:40)
Nekem valahogy a 3 bázisnál több terran nehézséget jelent. Szívesen megnézném egy meccsed fej ellen hátha tudok valamit tanulni belőle.


mondjuk konkrétan azzal az volt a baj, hogy bombernek képzeltem magam, és csak marint gyártottam egy csomó ideig, de fej nem érezte magát eléggé idrának, hogy banelingekkel reagáljon: D
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 12:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 19:35)
egyébként egyszerűen szar, hogy nekem muszáj minden játékomban all inezni a zerg ellen, mert nem éri meg makrogamebe belemenni.
multkor játszom fejjel is, 5 bázison voltam, egyszerűen semmi értelme ennyit szarakodni, kikaptam a faszba.
nem jó ez így.
imo tényleg megoldás lenne a mule/larvainject/chronoboostot kivenni a hotsban legalább.


ebben az esetben adj a zerglingeknek ~100 életet
de ez a javaslat igy ahogy van meg felvetesnek is rossz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 12:53pm
Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 19:52)
ebben az esetben adj a zerglingeknek ~100 életet
de ez a javaslat igy ahogy van meg felvetesnek is rossz


azt gondoltam hogy valami hasonló baromságot fogsz mondani rá

ha ez megtörténne persze kéne vigyázni az egységeikre a zergeknek, az meg nn erősen úgylátom.

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 12:55pm
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Nov 13 2011 12:55pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Nov 2011 19:53)
azt gondoltam hogy valami hasonló baromságot fogsz mondani rá


az a baj h foggalmad sincs az egészröl

glhf "vigyazni" 35 life zerglingekre :D mielött balancet okolod tanulj meg rendesen jatszani. azt nezd h na ezt hogy vedhettem volna ki, nem ilyen baromságokat h nem lehet macrogamet nyerni zerg ellen

This post was edited by qkatz on Nov 13 2011 12:57pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 12:56pm
Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 19:55)
az a baj h foggalmad sincs az egészröl

taníts pls.
Quote (qkatz @ 13 Nov 2011 19:55)
az a baj h foggalmad sincs az egészröl

glhf "vigyazni" 35 life zerglingekre :D mielött balancet okolod tanulj meg rendesen jatszani. azt nezd h na ezt hogy vedhettem volna ki, nem ilyen baromságokat h nem lehet macrogamet nyerni zerg ellen


ismét bebizonyítottad mennyire igazam van a zergekkel kapcsolatban

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 12:58pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17107117127137142724Next
Add Reply New Topic New Poll