d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1709710711712713799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 27 2015 03:55pm
Quote (Baleee @ 27 Mar 2015 23:51)


kibaszott lézer plazma
tudtam bazdmeg
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 27 2015 03:57pm
Quote (Baleee @ 27 Mar 2015 23:51)


mikor ilyeneket olvasok, akkor mindig biztos vagyok benne, hogy ez trollkodás, nincs aki ezt komolyan gondolhatja, aztán kiderül, hogy mégis van.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 27 2015 04:00pm
Quote (sylke @ Mar 27 2015 10:55pm)
kibaszott lézer plazma
tudtam bazdmeg


röhögök

édes istenem bazdmeg
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 27 2015 04:03pm
Quote (sylke @ 27 Mar 2015 23:55)
kibaszott lézer plazma
tudtam bazdmeg


Nehogy azt mondd, hogy te nem tartasz otthon mindig par deict belole, befottes uvegben!

////



Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 27 2015 04:09pm

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 27 2015 04:13pm
Quote (Baleee @ 28 Mar 2015 00:03)
Nehogy azt mondd, hogy te nem tartasz otthon mindig par deict belole, befottes uvegben!

////

https://40.media.tumblr.com/bdd4f5d38e09c08fb125ac0cf9d59416/tumblr_nlw3fwaKJG1ridh7no1_540.png
https://40.media.tumblr.com/245a715f3d2e8bf31489e733b1ce0956/tumblr_nlw3fwaKJG1ridh7no2_540.png
https://40.media.tumblr.com/42cf9530767ac21c933c21087908c097/tumblr_nlw3fwaKJG1ridh7no3_540.png


ezt az orbán népmesés videót nem is láttam, egész jó

kösz sándor kinga
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 28 2015 05:22am
Mégis ki a faszomnak jut eszébe megkérdezni ezt a hülyét, hogy mi a véleménye, pláne ebben az ügyben.

Vagy a tv2-n körbejártak, hogy megkérdezzük az embereket mit gondolnak erről?

Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 28 2015 05:25am
Quote (CyberPunk666 @ Mar 28 2015 12:22pm)
Mégis ki a faszomnak jut eszébe megkérdezni ezt a hülyét, hogy mi a véleménye, pláne ebben az ügyben.

Vagy a tv2-n körbejártak, hogy megkérdezzük az embereket mit gondolnak erről?

http://3.ii.gl/Gp8VRiUqw.png


Egyik svajci politikusnak az volt a velemenye az esetröl, hogy be kene zaratni az összes atomerömüvet, mert nincsenek biztonsagban a repülöktöl,
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 28 2015 05:31am
Quote (Karan2_Returned @ 28 Mar 2015 13:25)
Egyik svajci politikusnak az volt a velemenye az esetröl, hogy be kene zaratni az összes atomerömüvet, mert nincsenek biztonsagban a repülöktöl,


Én azt a részét nem értem, hogy hogyan lehet ilyen műsort csinálni, hogy hajdú péter elmondja a véleményét a repülögépszerencsétlenségről.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 28 2015 05:33am
Quote (CyberPunk666 @ 28 Mar 2015 13:31)
Én azt a részét nem értem, hogy hogyan lehet ilyen műsort csinálni, hogy hajdú péter elmondja a véleményét a repülögépszerencsétlenségről.


én azt nem értem miért vagy meglepődve, mintha a tv2 valaha is szinvonalas csatorna lett volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev1709710711712713799Next
Add Reply New Topic New Poll