d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev17097107117127132724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 12 2011 08:52am


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúristen sc1ben milyen buta volt az AI

This post was edited by SaRGe77 on Nov 12 2011 08:52am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 12 2011 08:52am
Quote (SaRGe77 @ 12 Nov 2011 15:52)
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúúúúúúúúúúúúúristen sc1ben milyen buta volt az AI


de azért feelinges volt^^
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 12 2011 08:54am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 12 2011 03:52pm)
de azért feelinges volt^^


Hát nem mondom az volt, csak a tank nem ment ki a bejáraton mer 1 marine lábgombája elötte volt...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 12 2011 08:55am
Sarge mostanában még protoss vagy? Gyakorolnom kéne protoss forge - fast expand ellen vmit ha egyszer ráérnél ...
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 12 2011 08:57am
Quote (josheide @ Nov 12 2011 03:55pm)
Sarge mostanában még protoss vagy? Gyakorolnom kéne protoss forge - fast expand ellen vmit ha egyszer ráérnél ...


Oks, megnézhetjük akár most, bár azt nem gyakran használom:D
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 09:25am
Milyen csönd van, senki nem játszik semmi játékot, senki nem rinyál, hogy OP a faj aki elverte?:D:D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 09:28am
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 16:25)
Milyen csönd van, senki nem játszik semmi játékot, senki nem rinyál, hogy OP a faj aki elverte?:D:D


kéne sírnom hogy mennyire op a zerg, hogy aztán jöjjenek hogy megszakértsék hogy mennyire nem.

This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 09:35am
Member
Posts: 393
Joined: Nov 3 2011
Gold: 0.00
Nov 13 2011 09:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 13 2011 04:28pm)
kéne sírnom hogy mennyire op a zerg, hogy aztán jöjjenek hogy megszakértsék hogy mennyire nem.


Már ittvagyok, megvédelek
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 13 2011 12:13pm
Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 17:25)
Milyen csönd van, senki nem játszik semmi játékot, senki nem rinyál, hogy OP a faj aki elverte?:D:D


Hát kezdek rájönni hogy egész jó a balance és megvannak minden fajnak a gyengéi.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 13 2011 12:17pm
Quote (josheide @ 13 Nov 2011 19:13)
Hát kezdek rájönni hogy egész jó a balance és megvannak minden fajnak a gyengéi.


ezt már nagyon régen is mondtam, csak ez szerintem nincs teljesen rendben, mert ez esetben a gyengéi résznél az van, hogy nem tud vele szart se kezdeni kb...
Go Back To Magyar Topic List
Prev17097107117127132724Next
Add Reply New Topic New Poll