Quote (SaRGe77 @ 13 Nov 2011 16:25)
Milyen csönd van, senki nem játszik semmi játékot, senki nem rinyál, hogy OP a faj aki elverte?:D:D
kéne sírnom hogy mennyire op a zerg, hogy aztán jöjjenek hogy megszakértsék hogy mennyire nem.
This post was edited by Cpt_Ghost on Nov 13 2011 09:35am