d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev17071727374172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 2 2016 06:37am
alakul a fonal
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2016 06:47am
kéne egy fizetés topix
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 2 2016 06:49am
Quote (Anarkin @ 2 Sep 2016 13:47)
kéne egy fizetés topix


az a ki tud nagyobbat hazudni topic lenne
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 2 2016 07:10am
Quote (Anarkin @ Sep 2 2016 01:47pm)
kéne egy fizetés topix


itt mindenki 4 méter magas, gecinagy izmai vannak, 50 centis fasszal, designer ruhákban jár 7es bmwvel és még a polgármester is előre köszön

ja és természetesen mindenkinek tízszer annyi csaja volt mint bárki másnak (szorzások nullával)

This post was edited by lacketto on Sep 2 2016 07:11am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2016 07:29am
Quote (GoreKnight9 @ 2 Sep 2016 13:49)
az a ki tud nagyobbat hazudni topic lenne


anonym szavazás, nem arra gondoltam h postolni kell
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 2 2016 07:46am
jarabek meg a többiek kb ott vannak fizetés szinten hogy még munkanélkülinek se mennek el 500netto alatt, de azért persze

This post was edited by rapiddani on Sep 2 2016 07:47am
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 2 2016 07:59am
Quote (Anarkin @ Sep 2 2016 03:29pm)
anonym szavazás, nem arra gondoltam h postolni kell


szerintem te is elég régóta vagy már hunsubon, hogy tudd, ott is mindenki hazudna
Quote (rapiddani @ Sep 2 2016 03:46pm)
jarabek meg a többiek kb ott vannak fizetés szinten hogy még munkanélkülinek se mennek el 500netto alatt, de azért persze


kérlek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 2 2016 08:02am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Sep 2 2016 02:59pm)
szerintem te is elég régóta vagy már hunsubon, hogy tudd, ott is mindenki hazudna


kérlek


Mennyi a fizetesed?
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Sep 2 2016 08:03am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 2 2016 04:02pm)
Mennyi a fizetesed?


2x több mint a tied
na és neked?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 2 2016 08:24am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Sep 2016 14:59)
szerintem te is elég régóta vagy már hunsubon, hogy tudd, ott is mindenki hazudna


mondjuk annak sok ertelme van ha nevtelen :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374172Next
Add Reply New Topic New Poll