Quote (Anarkin @ Sep 2 2016 03:29pm)
anonym szavazás, nem arra gondoltam h postolni kell
szerintem te is elég régóta vagy már hunsubon, hogy tudd, ott is mindenki hazudna
Quote (rapiddani @ Sep 2 2016 03:46pm)
jarabek meg a többiek kb ott vannak fizetés szinten hogy még munkanélkülinek se mennek el 500netto alatt, de azért persze
kérlek