Quote (fahrii @ 26 Jan 2015 11:23)
cp is mindig fhariizik, bassza is a szemem kurvára
farhi-t szoktam írni.
egyszer rögzült és kurvára nem tudom megszokni.
ezen az sem segít, hogy sötét háttéren ezzel a szín+aura kombóval nehezen is olvasható.
Quote (Baleee @ 26 Jan 2015 13:05)
En csak leszarom.
meg ez is.
engem is minden cp-zik ^^
cigipapír, child porn ect...
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 26 2015 09:52am