d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1707172737479Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 12:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:53pm)
Nem, nem mennek el, es nem, nem kezeled helyen a dolgokat.


Gondold így, lelked rajta. Te sem adsz az én véleményemre, én sem a tiédre. Más kérdés, hogy nem fröcsögök oldalakon át azért, hogy adj a véleményemre.

Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:53pm)
igen, nagyon bolcs vagy, reszlehajlo egy cseppet sem, etc, en sem csalodtam, joeynak meg szolhatnal mar, hogy logoljon at vanekrol.

Ó istenem, szövegértés hogy ment az érettségin?

Nem állítom én, hogy nincsenek meg a régi ellentétek bennem, de mivel nem beszéltem kb egyikőtökkel sem az utóbbi 250+ napban (továbbmegyek, mielőtt leléptem volna, semmi rosszra nem emlékeztem veled kapcsolatban), ezért joggal várhattam el pl tőled, hogy nem esel nekem a 3. posztomnál. De nem így lett, téged minősít és a fórumozásodat. A részrehajlásra meg egy ragyogó ellenpélda, hogy senee egész normálisan viselkedik mostanában, sőt, rici is, egyikőjük sem volt a szívem csücske. Na hát van ilyen is.

A joeys témára meg írtam pár poszttal ezelőtt, nem kell nekem védeni minden 2. posztban, én tudom, mi a helyzet, az, hogy te nem hiszed el, ez is a te dolgod.

This post was edited by Jancsipapa on Sep 24 2014 12:02pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:01pm
Quote (xGurke @ Sep 24 2014 07:00pm)
kérlek mesélj még mennyire sötétek vagyunk veled ellentétben


oh igen, mesélj még gürgü :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 12:02pm
miért haterkedik mindenki? :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 12:03pm
rák ez a gyerek
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 12:03pm
A malnas sor jo szar volt btw.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:03pm
Quote (xGurke @ Sep 24 2014 07:03pm)
rák ez a gyerek


mesélj még gürgü :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 24 2014 12:03pm
vanek mint zsenialis troll, nincs tobb kerdesem
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 12:03pm
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 20:00)
Gondold így, lelked rajta. Te sem adsz az én véleményemre, én sem a tiédre. Más kérdés, hogy nem fröcsögök oldalakon át azért, hogy adj a véleményemre.


Ó istenem, szövegértés hogy ment az érettségin?

Nem állítom én, hogy nincsenek meg a régi ellentétek bennem, de mivel nem beszéltem kb egyikőtökkel sem az utóbbi 250+ napban (továbbmegyek, mielőtt leléptem volna, semmi rosszra nem emlékeztem veled kapcsolatban), ezért joggal várhattam el pl tőled, hogy nem esel nekem a 3. posztomnál. De nem így lett, téged minősít és a fórumozásodat. A részrehajlásra meg egy ragyogó ellenpélda, hogy senee egész normálisan viselkedik mostanában, sőt, rici is, egyikőjük sem volt a szívem csücske. Na hát van ilyen is.

A joeys témára meg írtam pár poszttal ezelőtt, nem kell nekem védeni minden 2. posztban, én tudom, mi a helyzet, az, hogy te nem hiszed el, ez is te dolgod.


:wacko:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 12:04pm
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 20:03)
mesélj még gürgü :)


tenyleg abbahagyhatnad a forumozast
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:04pm
Quote (GoreKnight9 @ Sep 24 2014 07:04pm)
tenyleg abbahagyhatnad a forumozast


ok

w8

no
Go Back To Magyar Topic List
Prev1707172737479Next
Add Reply New Topic New Poll