d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev17071727374105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 27 2014 03:45pm
Ez a topik egyre jobb
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 03:59pm
Quote (Vismajor @ Jul 27 2014 10:45pm)
Ez a topik egyre jobb


mitől?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 08:07am
na ma se megyek sehova egészségügyi okok miatt fuck lyf
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2014 08:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 16:07)
na ma se megyek sehova egészségügyi okok miatt fuck lyf


excuses.txt
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2014 08:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 16:07)
na ma se megyek sehova egészségügyi okok miatt fuck lyf


jó kifogás, így az életben nem lesz barátnőd
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 28 2014 08:10am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 28 2014 03:07pm)
na ma se megyek sehova egészségügyi okok miatt fuck lyf


Forever alone
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 08:10am
Quote (Rawen @ Jul 28 2014 03:09pm)
excuses.txt


Quote (tevetava @ Jul 28 2014 03:09pm)
jó kifogás, így az életben nem lesz barátnőd


de legalább nem halok meg tüdőösszeomlásban a nagy csajozás közepette
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2014 08:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 16:10)
de legalább nem halok meg tüdőösszeomlásban a nagy csajozás közepette


no pain no gain
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 28 2014 08:14am
Quote (tevetava @ Jul 28 2014 03:11pm)
no pain no gain


never go full retard






amúgy azt nem értem hogy egész évben amikor nemcsinálok semmit és csak wankelek SEMMI BAJOM, ilyenkor meg amikor actually csinálnék valamit minden faszság éc kankó elkap. kibaszott tetves élet, hogy a faszomba működik?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 28 2014 08:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 28 Jul 2014 16:14)
never go full retard






amúgy azt nem értem hogy egész évben amikor nemcsinálok semmit és csak wankelek SEMMI BAJOM, ilyenkor meg amikor actually csinálnék valamit minden faszság éc kankó elkap. kibaszott tetves élet, hogy a faszomba működik?


a tested küzd az ellen, hogy jobb legyél
állj talpra és győzd le az ösztöneidet
ne legyél gyenge, indulás az utcára
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374105Next
Add Reply New Topic New Poll