d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev17071727374249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 01:59pm
Quote (xGurke @ Nov 22 2014 08:58pm)
lenne 3 ember az oldaladon aki használná
also : joomla és hasonló faszságokat nem ajánlom, ha valami komoly dolgot akartok csinálni, mert arra nem alkalmas


Nem facebook copy-t akarok.

Hanem egy konkrét céllal létrehozott oldalt, amely a közösség erejére épít.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 02:01pm
Quote (beni @ 22 Nov 2014 21:54)
A facebook egyre szarabb. Csak azért olyan nagy, mert már mindenki rajta van, de az összes fejlesztését utálja mindenki (messenger app, cover picture, timeline, köszönöm, hogy vagy nekem videó...egy normális dolgot nem tudtak fejleszteni).


ez így van, de ettől még tolják. A windowst is utálják évek óta. Minden év a linux éve.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 02:02pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 22 2014 09:01pm)
ez így van, de ettől még tolják. A windowst is utálják évek óta. Minden év a linux éve.


Tolják, de egy csomó mindenre nem alkalmas.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 22 2014 02:03pm
Quote (beni @ Nov 22 2014 08:47pm)
Tescoban is be lehet vásárolni, de valaki mégis úgy döntött, hogy megcsinálja a CBA hálózatot.

wat?


a piacter a kozossegi platform amire szukseged van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 02:04pm
Amúgy itt van a miutcánk magyar közösségi site. 18 ezer felhasználója van pedig nem rég indult. Az én ötletem nagyságrendekkel jobb és a reklám felületen túl van benne üzleti potenciál is.

Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 22 2014 09:03pm)
a piacter a kozossegi platform amire szukseged van


még mindig nem értem

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 22 2014 03:24pm
Quote (beni @ 22 Nov 2014 20:54)
A facebook egyre szarabb. Csak azért olyan nagy, mert már mindenki rajta van, de az összes fejlesztését utálja mindenki (messenger app, cover picture, timeline, köszönöm, hogy vagy nekem videó...egy normális dolgot nem tudtak fejleszteni).


messenger app miert nem jo? szerintem sokkal jobb user experience, en pl 95%-ban csak azt hasznalom

cover pic se rettenetes imo

de amugy ez egy otletre epult, mostanra established site
nagyon nem fog megvaltozni...

mi hianyzik rola btw?
pl most irtak a heten, hogy jonni fog a Fb for Businesses, az lehet egy ilyen

(sose fbzek, nem vedeni akarom)

This post was edited by Anarkin on Nov 22 2014 03:27pm
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
Nov 23 2014 04:37am
Megnéztem pár bank milyen titkosítást használ az internet bank-hoz. Meglepő dolgot tapasztaltam: több bank is a szutyok RC4-et használja. De baze, az RC4 az SSL 2.0-tól TLS 1.2-ig közismerten insecure! A Microsoft már letiltotta az RC4-et a .NET-ben.
Ráadásul a TLS 1.3 draft-ja:
Quote
Removed support for non-AEAD ciphers.


De ha már TLS 1.3, akkor
Quote
Removed support for compression

Nem lepődtem meg.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Nov 23 2014 07:54am
Quote (xGurke @ Nov 22 2014 07:58pm)
lenne 3 ember az oldaladon aki használná
also : joomla és hasonló faszságokat nem ajánlom, ha valami komoly dolgot akartok csinálni, mert arra nem alkalmas


a joomlát pl én se, de vannak nagyon jó keretrendszerek, és ilyen kaliberű oldalnak szerintem óriási öngól nekiállni ezek nélkül.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 23 2014 08:26am
Quote (kuzdithom @ 23 Nov 2014 14:54)
a joomlát pl én se, de vannak nagyon jó keretrendszerek, és ilyen kaliberű oldalnak szerintem óriási öngól nekiállni ezek nélkül.


sokkal egyszerubb nekiallni ezek nelkul szerintem
az lesz az ongol hogy ilyet hasznal valaki
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 26 2014 12:42pm
Quote (Anarkin @ Nov 23 2014 02:26pm)
sokkal egyszerubb nekiallni ezek nelkul szerintem
az lesz az ongol hogy ilyet hasznal valaki


this
mert aztán ha ne adj isten elkezd nőni a dolog, akkor nagyobb szenvedés kiirtani az egész fos keretrendszert és sajátot csinálni
egyszerűbb nulláról kezdeni, de szerintem itt egy webprogos sincs

megírom gui nélkül ilyen konzolos programnak, mit szólsz beni?

This post was edited by xGurke on Nov 26 2014 12:47pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374249Next
Add Reply New Topic New Poll