Quote (fahrii @ Mar 16 2013 03:42pm)
gecire unom magam egyedül a koliba
mondjatok valami jó single rpg-t amivel el tudnám ütni az időt (Witcher 2re gondoltam)
witcher2?
Quote (Ghostmasterq @ Mar 16 2013 03:41pm)
melyik társasággal utaztok?
rájener és fél 6 körül leszünk valahol londontol nem messze