d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev17071727374198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 03:35pm
Quote (Karan2_Returned @ 27 Sep 2012 23:33)
Fölraksz egy IRC programot es horriblesubs channelen minden ongoing show rajta van a rendesebb sub groupoktol. Ha pleb vagy akkor nya ponty eu.



Rawennel teljesen ellentetes az izlesünk, arrol meg nem is beszelve hogy a legutolso newfag is több animet latott mint en. En se tudok hozzaszolni mindenhez.



Pont a születesnapomon. Horriblesubs es Commie fogjak fölvenni elörelathatolag.


Reménykedek Asenshiben, commiet ugyan nem fogok nézni.

This post was edited by Rawen on Sep 27 2012 03:35pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 27 2012 03:40pm
Quote (Rawen @ Sep 27 2012 10:35pm)
Reménykedek Asenshiben, commiet ugyan nem fogok nézni.


En ebben a szezonban mindent Tari Tarit Commietol, ami volt azt UTW-töl maradekot Horriblesubstol szedtem. Daiz befejzte a subolast ugyhogy UTW kiesik, marad a HS. Maga a forditas vet nemi kivetnivalot de csinalnak 1080p upscalet ami sokkal szebb a gepemen.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2012 05:27am
sadéiohggséhugsahgsahoédgsdaoédsaéoggsdajédgsagsdagsda
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 28 2012 10:00am
http://myanimelist.net/anime/13125/Shinsekai_yori
Na megkezdődött a season, várom a subot.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 28 2012 05:12pm
FMA-nek jön még valami? nem vagyok nagy anime fan, viszont a 2 sorozat tecett, reménykedek még folytatásban.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2012 04:01am
Quote (Ghostmasterq @ 29 Sep 2012 01:12)
FMA-nek jön még valami? nem vagyok nagy anime fan, viszont a 2 sorozat tecett, reménykedek még folytatásban.


Kétlem.

http://myanimelist.net/anime/8888/Code_Geass:_Boukoku_no_Akito_1_-_Yokuryuu_wa_Maiorita
Egész jó volt ilyen bevezető résznek, ep 2 preview miatt hyped as fuck vagyok. Most jön a waiting is suffering ;_;
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 29 2012 04:09am
Quote (Rawen @ Sep 29 2012 11:01am)
Kétlem.

http://myanimelist.net/anime/8888/Code%5FGeass:%5FBoukoku%5Fno%5FAkito%5F1%5F-%5FYokuryuu%5Fwa%5FMaiorita
Egész jó volt ilyen bevezető résznek, ep 2 preview miatt hyped as fuck vagyok. Most jön a waiting is suffering ;_;


Van ertelme megnezni ha CG-t ~7 resz utan droppoltam?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2012 04:14am
Quote (Karan2_Returned @ 29 Sep 2012 12:09)
Van ertelme megnezni ha CG-t ~7 resz utan droppoltam?


Hát nem tudom, én az első rész után nem bírtam abbahagyni. Az első season az tényleg jó, a 2. meg annyira szórakoztató amennyire szar. De ha Lelouch karizmája nem működik akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 29 2012 04:23am
Quote (Rawen @ Sep 29 2012 11:14am)
Hát nem tudom, én az első rész után nem bírtam abbahagyni. Az első season az tényleg jó, a 2. meg annyira szórakoztató amennyire szar. De ha Lelouch karizmája nem működik akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog.


Pont Lelouch zavart, elmeletileg szuperintelligens ennek ellenere eleg gyakran hoz hülye dönteseket.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2012 06:57am

THANK YOU BASED UTW
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374198Next
Add Reply New Topic New Poll