Quote (Rawen @ Sep 29 2012 11:14am)
Hát nem tudom, én az első rész után nem bírtam abbahagyni. Az első season az tényleg jó, a 2. meg annyira szórakoztató amennyire szar. De ha Lelouch karizmája nem működik akkor nem hiszem, hogy tetszeni fog.
Pont Lelouch zavart, elmeletileg szuperintelligens ennek ellenere eleg gyakran hoz hülye dönteseket.