Quote (tevetava @ 4 Jun 2012 21:00)
szolidaritásról mit hallottál? úgy tudom, az is valami hasonló civil kezdeményezés mint a milla
nemtom, annyira nem vagyok otthon ezekben, folyton összekeverem a 4k-val, az most alakul párttá asszem, szolidaritással nem tudom mi van, de elég amatőr dolgok ezek amennyire én belelátok