d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev170717273741468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 4 2012 01:02pm
Quote (tevetava @ 4 Jun 2012 20:49)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283674_393883020648481_169854769717975_1075517_1544151379_n.jpg


Egymillióan a magyar sajtószabadságértMa Trianon emléknap a parlamentben. Ehhez mi csupán annyit tennénk hozzá: a birodalom széthullásával a Britek - 1922-höz képest - elvesztették a terület 99,31%-át, a népesség 90%-át. Mégsem rinyálnak, hogy vissza Indiát, az USÁ-t, Ausztráliát vagy Kanadát. Különösen vicces a Nemzeti összetartozás napja egy olyan kormány uralkodása idején, amelyik példátlan sikerrel kergeti külföldre az állampolgárait.


csípem a millásokat, de ez most akkora baromság, hogy a fejemet fogom. érdemes a kommentekből szemezgetni egy kicsit, van egy két elég jó :lol:


ennyire ostoba valaki hogy lehet?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2012 01:03pm
Quote (tevetava @ 4 Jun 2012 20:49)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283674_393883020648481_169854769717975_1075517_1544151379_n.jpg


Egymillióan a magyar sajtószabadságértMa Trianon emléknap a parlamentben. Ehhez mi csupán annyit tennénk hozzá: a birodalom széthullásával a Britek - 1922-höz képest - elvesztették a terület 99,31%-át, a népesség 90%-át. Mégsem rinyálnak, hogy vissza Indiát, az USÁ-t, Ausztráliát vagy Kanadát. Különösen vicces a Nemzeti összetartozás napja egy olyan kormány uralkodása idején, amelyik példátlan sikerrel kergeti külföldre az állampolgárait.


csípem a millásokat, de ez most akkora baromság, hogy a fejemet fogom. érdemes a kommentekből szemezgetni egy kicsit, van egy két elég jó :lol:


Elég durva ezt komolyan látni, én ironikusan szoktam ilyeneket mondani :D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 4 2012 01:08pm
Quote (tevetava @ 4 Jun 2012 21:00)
szolidaritásról mit hallottál? úgy tudom, az is valami hasonló civil kezdeményezés mint a milla


nemtom, annyira nem vagyok otthon ezekben, folyton összekeverem a 4k-val, az most alakul párttá asszem, szolidaritással nem tudom mi van, de elég amatőr dolgok ezek amennyire én belelátok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 01:13pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Jun 2012 21:08)
nemtom, annyira nem vagyok otthon ezekben, folyton összekeverem a 4k-val, az most alakul párttá asszem, szolidaritással nem tudom mi van, de elég amatőr dolgok ezek amennyire én belelátok


a 4k-nak az egyik alapítótagja az sg-s tanárom, Nagy Richár :lol:
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 8 2012 01:54am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 8 2012 05:09pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 8 2012 06:51pm
Quote (jarabekg @ 9 Jun 2012 01:09)


Én is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2012 01:44am
durva, hogy az új adórendszerben többet nő a nettójuk, mint amennyiből a lakosság 90%-a él egy hónapban.


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2012 04:01am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jun 2012 09:44)
durva, hogy az új adórendszerben többet nő a nettójuk, mint amennyiből a lakosság 90%-a él egy hónapban.


http://www.youtube.com/watch?v=jDJQvPo6-38


DE MI AKKOR SEM LESZÜNK GYARMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 10 2012 04:08am
Quote (tevetava @ 10 Jun 2012 11:01)
DE MI AKKOR SEM LESZÜNK GYARMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!


még annak sem vagyunk jók...
Go Back To Magyar Topic List
Prev170717273741468Next
Add Reply New Topic New Poll