>dat feel when találtam egy free wifi-t a vonaton és volt egy kettesem a lottón ami miatt futja most vonat jegyre, feels good manQuote (jarabekg @ Oct 5 2011 08:34pm)
most jöttem rá, hogy milyen rohadt jó együttes volt a kaukázus, és, hogy milyen kár, hogy felbomlott
legalább láttam még anno játszani őket
MTV Icon-on szerintem all time top3 feldolgozásban bent voltak, geci jó volt élőben, volt pár éve de kb. az volt az első lökés az elektronikus zenék felé nekem amit nyomtak, az előtt nemigen hallgattam 40 évesnél fiatalabb zenét
This post was edited by daneeka10 on Oct 5 2011 01:33pm