d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev170717273745001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 5 2011 12:34pm
most jöttem rá, hogy milyen rohadt jó együttes volt a kaukázus, és, hogy milyen kár, hogy felbomlott

legalább láttam még anno játszani őket
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 5 2011 12:34pm
Quote (jarabekg @ Oct 5 2011 08:34pm)
most jöttem rá, hogy milyen rohadt jó együttes volt a kaukázus, és, hogy milyen kár, hogy felbomlott

legalább láttam még anno játszani őket


vouch, kár hogy feloszlottak :(
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 5 2011 12:48pm
Quote (vtibor @ Oct 5 2011 07:14pm)
a kubai vered miatt ez nem lehet problema


Haverom ismeri azt a vv-s arcot
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2011 12:49pm
Quote (anyd @ 5 Oct 2011 20:48)
Haverom ismeri azt a vv-s arcot


honnan? rlben is ekkora gyökér?
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 5 2011 12:52pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 5 Oct 2011 20:49)
honnan? rlben is ekkora gyökér?


irigy vagy sry.

Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2011 12:54pm
Quote (vtibor @ 5 Oct 2011 20:52)
irigy vagy sry.


ennyire látszik? :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Oct 5 2011 12:56pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 5 Oct 2011 19:12)
nem elég, hogy 8-19.30-ig van órám szerdánként, jövőhéten még stat II. zh-t is kell írnom 19:50-től, mert basztak órarendet nézni, és egy idősávba rakták a zh-t a gyakorlattal.

corvinus, fuck yeah :thumbsup:


bezzeg a bmen a zh ír téged
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Oct 5 2011 01:31pm
>dat feel when találtam egy free wifi-t a vonaton és volt egy kettesem a lottón ami miatt futja most vonat jegyre, feels good man

Quote (jarabekg @ Oct 5 2011 08:34pm)
most jöttem rá, hogy milyen rohadt jó együttes volt a kaukázus, és, hogy milyen kár, hogy felbomlott

legalább láttam még anno játszani őket


MTV Icon-on szerintem all time top3 feldolgozásban bent voltak, geci jó volt élőben, volt pár éve de kb. az volt az első lökés az elektronikus zenék felé nekem amit nyomtak, az előtt nemigen hallgattam 40 évesnél fiatalabb zenét

This post was edited by daneeka10 on Oct 5 2011 01:33pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Oct 5 2011 01:50pm
azért ez a bear grylls, most show vagy nem show, a faszom aki aki küzdene egy 1 méteres angolnával
elég aggresszív egy álat
Go Back To Magyar Topic List
Prev170717273745001Next
Closed New Topic New Poll