d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sc Ii és Wow Duel "eb" Live Stream
Prev1707172737480Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 7 2011 02:14pm
Quote (RussianCrockodile @ 7 Aug 2011 21:28)
kb -6


úgy értettem, hogy nálunk 8 órával több van, azért írtam, hogy +.

Amúgy a keleti part a 6 óra. california az 8.
Sőt, hozzán képest 9.

http://www.worldtimezone.com/
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 7 2011 02:22pm
StarCraft II: August 12 & 13,
9 a.m. - 6 p.m. PDT


este hattól hajnali háromig lesz stream
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 7 2011 02:24pm
Quote (CyberPunk666 @ Aug 7 2011 10:14pm)
úgy értettem, hogy nálunk 8 órával több van, azért írtam, hogy +.

Amúgy a keleti part a 6 óra. california az 8.
Sőt, hozzán képest 9.

http://www.worldtimezone.com/




lol én eddig abban a hitben éltem hogy egész amerika - 6


: OOO
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Aug 7 2011 02:30pm
Quote (RussianCrockodile @ 7 Aug 2011 22:24)
lol én eddig abban a hitben éltem hogy egész amerika - 6


: OOO


az kemény lenne :DDD

Quote (tevetava @ 7 Aug 2011 22:22)
StarCraft II: August 12 & 13,
9 a.m. - 6 p.m. PDT


este hattól hajnali háromig lesz stream


pont jó, csak sztem akkor már nem leszek gépközelbe :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2011 02:53pm
Quote (sylke @ 7 Aug 2011 20:19)
North America
August 8-9, August 12-13
California, USA
World of Warcraft, StarCraft II


ennek már menni kéne, de nincs stream
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2011 04:05pm
Quote (tevetava @ 8 Aug 2011 22:53)
ennek már menni kéne, de nincs stream


ugye nem az első hozzászólásban lévő linket próbálod, amiben kétszer is benne van, hogy eu?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2011 04:06pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 00:05)
ugye nem az első hozzászólásban lévő linket próbálod, amiben kétszer is benne van, hogy eu?


hát.. ez mennyire volt most komoly kérdés?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 8 2011 04:08pm
Quote (tevetava @ 9 Aug 2011 00:06)
hát.. ez mennyire volt most komoly kérdés?


4 órán keresztül néztem, ahogy egy srác vizsgálgatja a laptopot. 10 perce ment el. Nem vagyok már beszámítható, de még meg kell rendelnem, mert reggel 7re bent kell lennie a rendelésnek, hogy megkapjam holnap.
Member
Posts: 1,468
Joined: Jul 29 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 8 2011 04:10pm
nemigaz hogy csak ilyen topikba bírtok spammolni....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Aug 8 2011 04:11pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Aug 2011 00:08)
4 órán keresztül néztem, ahogy egy srác vizsgálgatja a laptopot. 10 perce ment el. Nem vagyok már beszámítható, de még meg kell rendelnem, mert reggel 7re bent kell lennie a rendelésnek, hogy megkapjam holnap.


jah, hát hajrá vele, jó korán kell kelned
Quote (RussianCrockodile @ 9 Aug 2011 00:10)
nemigaz hogy csak ilyen topikba bírtok spammolni....


sc2 is serious business
Go Back To Magyar Topic List
Prev1707172737480Next
Add Reply New Topic New Poll