Quote (hedgehogsword @ 27 Apr 2011 11:03)
ha azt nézzük, hogy mennyit dolgoznak vele a fejlesztők még mindig, és állandóan patchelnek, azt várjuk, hogy működjön rendesen

Touché.
Quote (Smat @ 27 Apr 2011 11:03)
Na hazaértem magyarországból, ezt a hetet a LoL-nak fogom szentelni, és megpróbálok lvl 25 lenni.
Skinekről vmi info? Miket áraztak le?
En pedig ezt a hetet Karthusnak szentelem, mivel megint f2p, es legutobb akkor jatszottam, mikor anno f2p volt. Azota akarom allandoan unlockolni, de egy masik champ mindig kozbejon :<
This post was edited by Moonflow on Apr 27 2011 04:07am