d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev170717273744303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 27 2011 03:59am
elvileg season 2-re uj grafikus rendszer, loader, kliens, etc varhato
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 03:59am
Quote (hedgehogsword @ 27 Apr 2011 10:59)
hát itt a gond, én meg már kb hatszor raktam újra ezt a szar gamet, néha még újraindulgat is, szóval tököm televan mostmár vele


Tenyleg nem ertem, mit varunk egy abszolut ingyenes jatektol.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 27 2011 04:03am
Na hazaértem magyarországból, ezt a hetet a LoL-nak fogom szentelni, és megpróbálok lvl 25 lenni.
Skinekről vmi info? Miket áraztak le?
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 27 2011 04:03am
Quote (Moonflow @ 27 Apr 2011 11:59)
Tenyleg nem ertem, mit varunk egy abszolut ingyenes jatektol.


ha azt nézzük, hogy mennyit dolgoznak vele a fejlesztők még mindig, és állandóan patchelnek, azt várjuk, hogy működjön rendesen :thumbsup:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 04:05am
Quote (hedgehogsword @ 27 Apr 2011 11:03)
ha azt nézzük, hogy mennyit dolgoznak vele a fejlesztők még mindig, és állandóan patchelnek, azt várjuk, hogy működjön rendesen :thumbsup:


Touché.

Quote (Smat @ 27 Apr 2011 11:03)
Na hazaértem magyarországból, ezt a hetet a LoL-nak fogom szentelni, és megpróbálok lvl 25 lenni.
Skinekről vmi info? Miket áraztak le?


En pedig ezt a hetet Karthusnak szentelem, mivel megint f2p, es legutobb akkor jatszottam, mikor anno f2p volt. Azota akarom allandoan unlockolni, de egy masik champ mindig kozbejon :<

This post was edited by Moonflow on Apr 27 2011 04:07am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Apr 27 2011 04:38am
újratettem az egész szart, és same error. >.< fuuuuuuuuuu
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2011 04:47am
nunu egy gecijó tank, 160 def 160 mr, nem bírtak megölni.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 04:48am
Quote (N4aBz @ 27 Apr 2011 11:47)
nunu egy gecijó tank, 160 def 160 mr, nem bírtak megölni.


Nunu az inkabb mage, mint tank.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 27 2011 04:49am
Quote (Moonflow @ Apr 27 2011 11:48am)
Nunu az inkabb mage, mint tank.


nem tudom, nekem gecire bejött, főleg azért mert az ultija egy baszottnagy állatság.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2011 04:51am
Quote (N4aBz @ 27 Apr 2011 11:49)
nem tudom, nekem gecire bejött, főleg azért mert az ultija egy baszottnagy állatság.


Eleg konnyen ki lehet kerulni sajnos :/ Lowabb game-ekben killer, de olyan lvl20 korul mar nem az igazi. Ott mar inkabb csak support mage-kent jo, a slowja hasznosabb mint az ultija.
Go Back To Magyar Topic List
Prev170717273744303Next
Add Reply New Topic New Poll