☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
70
71
72
73
74
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22334
Replies: 1216
Track Topic
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#711
Sep 11 2010 04:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 12 Sep 2010 00:05)
elkezdtem wowozni a triállal... lehet megveszem...
d2jsp Forums > Magyar > Official Real Life Topik
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#712
Sep 11 2010 07:36pm
Most jottem meg bulibol
Bunyo is volt, anelkul nem lenne teljes az elmeny
Nagyon jo este volt
ANYAMMAL VOLTAM KEKE kiraj vagyok, de kurvara
Liliomtipro
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
0.08
#713
Sep 11 2010 07:41pm
Quote (Moonflow @ Sep 12 2010 01:36am)
Most jottem meg bulibol
Bunyo is volt, anelkul nem lenne teljes az elmeny
Nagyon jo este volt
ANYAMMAL VOLTAM KEKE kiraj vagyok, de kurvara
fogtál magadnak valami kant?
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#714
Sep 11 2010 07:41pm
Quote (Handryx @ 12 Sep 2010 02:41)
fogtál magadnak valami kant?
harmat is, lukankent egyet
ja, csak 2 nagyobb lukam van
nembaj, seggembe 2 is belefer
This post was edited by Moonflow on Sep 11 2010 07:42pm
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#715
Sep 11 2010 07:41pm
Quote (Moonflow @ Sep 12 2010 01:36am)
Most jottem meg bulibol
Bunyo is volt, anelkul nem lenne teljes az elmeny
Nagyon jo este volt
ANYAMMAL VOLTAM KEKE kiraj vagyok, de kurvara
akkor már tudom miért nem írsz vissza msnen :c
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#716
Sep 11 2010 07:43pm
Quote (AngryBug @ 12 Sep 2010 02:41)
akkor már tudom miért nem írsz vissza msnen :c
mert nem vagyok msnes kedvemben, inkabb azert
akartam irni hogy "most nem sry", de az mar sok megeroltetes, ugyhogy itt mondom hogy sry de most nn msn
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#717
Sep 12 2010 05:30am
de kibaszott jó koncerten voltam tegnap
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#718
Sep 12 2010 05:33am
Quote (Imdeth @ 8 Sep 2010 22:30)
miko
http://golya.sch.bme.hu/okorsutes
http://okorsutes.szimpatikus.hu/
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 12 2010 05:33am
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#719
Sep 12 2010 05:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 12 2010 12:33pm)
http://golya.sch.bme.hu/okorsutes
http://okorsutes.szimpatikus.hu/
Nagyon hasonlóak pl. az alábbiak: 2=Z, 4=Y, 0=O, 2=L, 1=I, 6=G. Ezen hibák nagy részét elkerülheted, ha a mérnöki szokásnak megfelelően áthúzzátok a nullát és a Z szárát, valamint az 1 tetejét is behúzzátok. Külön köszönjük azoknak, akik már most is így használták!
Tanuljanak meg olvasni~~~
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#720
Sep 12 2010 09:13am
a szárnysegédemet dobta a nője, ehhez méltóan a nyakunkba vettük szegedet tegnap, volt mindenféle jó, most viszont egy epikus másnapossággal fizetek érte.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
70
71
72
73
74
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact