d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev17071727374122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 11 2010 04:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 12 Sep 2010 00:05)
elkezdtem wowozni a triállal... lehet megveszem...


d2jsp Forums > Magyar > Official Real Life Topik
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 11 2010 07:36pm
Most jottem meg bulibol
Bunyo is volt, anelkul nem lenne teljes az elmeny
Nagyon jo este volt
ANYAMMAL VOLTAM KEKE kiraj vagyok, de kurvara
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 11 2010 07:41pm
Quote (Moonflow @ Sep 12 2010 01:36am)
Most jottem meg bulibol
Bunyo is volt, anelkul nem lenne teljes az elmeny
Nagyon jo este volt
ANYAMMAL VOLTAM KEKE kiraj vagyok, de kurvara


fogtál magadnak valami kant?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 11 2010 07:41pm
Quote (Handryx @ 12 Sep 2010 02:41)
fogtál magadnak valami kant?


harmat is, lukankent egyet
ja, csak 2 nagyobb lukam van
nembaj, seggembe 2 is belefer

This post was edited by Moonflow on Sep 11 2010 07:42pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 11 2010 07:41pm
Quote (Moonflow @ Sep 12 2010 01:36am)
Most jottem meg bulibol
Bunyo is volt, anelkul nem lenne teljes az elmeny
Nagyon jo este volt
ANYAMMAL VOLTAM KEKE kiraj vagyok, de kurvara


akkor már tudom miért nem írsz vissza msnen :c
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 11 2010 07:43pm
Quote (AngryBug @ 12 Sep 2010 02:41)
akkor már tudom miért nem írsz vissza msnen :c


mert nem vagyok msnes kedvemben, inkabb azert
akartam irni hogy "most nem sry", de az mar sok megeroltetes, ugyhogy itt mondom hogy sry de most nn msn
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 12 2010 05:30am
de kibaszott jó koncerten voltam tegnap
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 12 2010 05:33am
Quote (Imdeth @ 8 Sep 2010 22:30)
miko


http://golya.sch.bme.hu/okorsutes

http://okorsutes.szimpatikus.hu/

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 12 2010 05:33am
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 12 2010 05:45am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 12 2010 12:33pm)


Nagyon hasonlóak pl. az alábbiak: 2=Z, 4=Y, 0=O, 2=L, 1=I, 6=G. Ezen hibák nagy részét elkerülheted, ha a mérnöki szokásnak megfelelően áthúzzátok a nullát és a Z szárát, valamint az 1 tetejét is behúzzátok. Külön köszönjük azoknak, akik már most is így használták!

Tanuljanak meg olvasni~~~
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 12 2010 09:13am
a szárnysegédemet dobta a nője, ehhez méltóan a nyakunkba vettük szegedet tegnap, volt mindenféle jó, most viszont egy epikus másnapossággal fizetek érte.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374122Next
Add Reply New Topic New Poll