d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev17071727374410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 01:49am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 09:46)
#1: ezek a kerekek randábbak mint egy telekerék
#2: 15 a pedál 22 a cipő és nem együtt...ha együtt lenne visszamondanám a rendelésem és a 44es lábamból levágnék hogy beleférjen  :D


Jalol rly. :D

Btw iso a Giotto bringa. :c Kellene, 60ezerbe eladja, de arra nem lesz pízem, csak 55ezrem lesz. :c

This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 01:49am
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 01:50am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 08:49am)
Jalol rly. :D

Btw iso a Giotto bringa. :c Kellene, 60ezerbe eladja, de arra nem lesz pízem, csak 50em lesz. :c


230%-os THMre adok neked én 10 ropit!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 01:53am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 09:50)
230%-os THMre adok neked én 10 ropit!


Zizi 0%-ra adna. :c Nn, btw majd kiderül, mármint, hogy kibírja-e a csávó jövőhét péntekig. :| Akkor aztán el is viszem. Pont jó, csak 52-es váz 3x9-es váltórendszer, etc..
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 01:56am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 08:53am)
Zizi 0%-ra adna. :c Nn, btw majd kiderül, mármint, hogy kibírja-e a csávó jövőhét péntekig. :|  Akkor aztán el is viszem. Pont jó, csak 52-es váz 3x9-es váltórendszer, etc..


Állami szabályozás szerint nem adhat 0%ra.
Így marad az én 230as offerem, vagy a provident 237e....dönts





btw
tegnap akaram menni fel a hegytetőre a hármashatáron...mondom a buszfordulónál túl megyek ott ahol a nyil mutatja

bro, az az emelkedő :'D
előttem a montisok is kacsáztak 1x1es áttételen, nekem meg a legkisebb 2x2 es :D szenvedtem egy pár métert, majd úgy döntöttem hogy nem csinálom ki a váltóm se meg magam se, mert még haza kell jutnom :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 01:57am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 09:56)
Állami szabályozás szerint nem adhat 0%ra.
Így marad az én 230as offerem, vagy a provident 237e....dönts





btw
tegnap akaram menni fel a hegytetőre a hármashatáron...mondom a buszfordulónál túl megyek ott ahol a nyil mutatja

bro, az az emelkedő :'D
előttem a montisok is kacsáztak 1x1es áttételen, nekem meg a legkisebb 2x2 es :D szenvedtem egy pár métert, majd úgy döntöttem hogy nem csinálom ki a váltóm se meg magam se, mert még haza kell jutnom :D


Váltónak mé lett volna annyi, csak nem váltogatsz felfelé... :C Beállsz 2/2-re azt szeva ^^

Btw Nekem lesz 1/1 is beeeee :D



/e: este írta Zsu Leilának, hogy meghaltál a hegyen am, szal tudtam, hogy failkodtál.. :D

This post was edited by Baleee on Jun 24 2010 01:58am
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:01am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 08:57am)
Váltónak mé lett volna annyi, csak nem váltogatsz felfelé... :C Beállsz 2/2-re azt szeva ^^

Btw Nekem lesz 1/1 is beeeee :D



/e: este írta Zsu Leilának, hogy meghaltál a hegyen am, szal tudtam, hogy failkodtál.. :D


nem lehet beállni 2x2re...értelmetlen szenvedés és kitudja meddig
majd ma is elnézek, oszt kicsit lazább tempóban megyek fel a hegyre addig, hogy túléljem...vagy manuálisan leteszem elől a legkisebb hajtóra

igaz annak az eredményét még nem tudom, de kb olyan lesz mintha nullával osztanék :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:01am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:01)
nem lehet beállni 2x2re...értelmetlen szenvedés és kitudja meddig
majd ma is elnézek, oszt kicsit lazább tempóban megyek fel a hegyre addig, hogy túléljem...vagy manuálisan leteszem elől a legkisebb hajtóra

igaz annak az eredményét még nem tudom, de kb olyan lesz mintha nullával osztanék :D


Lóóólkem, ménem állíttatod már be. Szar decathlonos bringa..
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Jun 24 2010 02:02am
kellene vennem 2.5 gumikat és egy jó teleszkopot :S van 22 ezrem : D
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 24 2010 02:03am
Quote (Baleee @ Jun 24 2010 09:01am)
Lóóólkem, ménem állíttatod már be. Szar decathlonos bringa..


nem lehet beállítani, mert akkor a hátsó terelő lehetetlen szögben állna, mert rövidebb mint az amelyik eltörött
de már mondtam kismilliószor :wacko:
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 24 2010 02:04am
Quote (szabika @ 24 Jun 2010 10:03)
nem lehet beállítani, mert akkor a hátsó terelő lehetetlen szögben állna, mert rövidebb mint az amelyik eltörött
de már mondtam kismilliószor :wacko:


Csináltasd már meg. Ne legyen már fostalicska... :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374410Next
Add Reply New Topic New Poll