Quote (Baleee @ Jun 24 2010 08:53am)
Zizi 0%-ra adna. :c Nn, btw majd kiderül, mármint, hogy kibírja-e a csávó jövőhét péntekig. :| Akkor aztán el is viszem. Pont jó, csak 52-es váz 3x9-es váltórendszer, etc..
Állami szabályozás szerint nem adhat 0%ra.
Így marad az én 230as offerem, vagy a provident 237e....dönts
btw
tegnap akaram menni fel a hegytetőre a hármashatáron...mondom a buszfordulónál túl megyek ott ahol a nyil mutatja
bro, az az emelkedő :'D
előttem a montisok is kacsáztak 1x1es áttételen, nekem meg a legkisebb 2x2 es

szenvedtem egy pár métert, majd úgy döntöttem hogy nem csinálom ki a váltóm se meg magam se, mert még haza kell jutnom
