d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev17071727374828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 01:07pm
Quote (Rezs @ Dec 20 2009 06:54pm)
na ennyi elég is volt a honbol mára, ilyen allykat akik nem képesek repickelni ha látják hogy a herok között mekkora különbség van, ráadásul a skillofluck gyerek meg valami másik feeder 1700+ rendesen ellátta golddal a fenti lanet
syl is agyvérzést kapott sztem

skillofluckkal soha többet bazdmeg, inkább jöjjön rici, ekkora balfaszt mint ez, ráadásul a pofája is akkora..
annyit tud hogy ráultizik witch slayerrel a 10 hps herora, aminek nem is ő vette le az életét


fake
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 01:08pm
Quote (Rezs @ 20 Dec 2009 19:54)
na ennyi elég is volt a honbol mára, ilyen allykat akik nem képesek repickelni ha látják hogy a herok között mekkora különbség van, ráadásul a skillofluck gyerek meg valami másik feeder 1700+ rendesen ellátta golddal a fenti lanet
syl is agyvérzést kapott sztem

skillofluckkal soha többet bazdmeg, inkább jöjjön rici, ekkora balfaszt mint ez, ráadásul a pofája is akkora..
annyit tud hogy ráultizik witch slayerrel a 10 hps herora, aminek nem is ő vette le az életét


skillofluckban az a legidegesítőbb, hogy amikor velünk van, akkor mindig vesztünk, amikor ellenünk, akkor meg a csapattársai megnyerik a gamet neki, s azt hiszi, h hű de kurvajó játékos :D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 01:22pm
Quote (farki @ Dec 20 2009 08:08pm)
skillofluckban az a legidegesítőbb, hogy amikor velünk van, akkor mindig vesztünk, amikor ellenünk, akkor meg a csapattársai megnyerik a gamet neki, s azt hiszi, h hű de kurvajó játékos :D


ez velem is igy van nem? persze en telleg kurvajo jatekos vagyok : ))))))))))))
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Dec 20 2009 01:45pm
Quote (farki @ Dec 20 2009 07:08pm)
skillofluckban az a legidegesítőbb, hogy amikor velünk van, akkor mindig vesztünk, amikor ellenünk, akkor meg a csapattársai megnyerik a gamet neki, s azt hiszi, h hű de kurvajó játékos :D


bátyám amugy elég jól küldte dotába, de itt csak a pofája nagy. ofc én vagyok a pro
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 01:50pm
egyébként ha láttok donatus nevű embert vhol, akkor álljatok át a másik teambe és freewin

aranyos volt, mikor pudge-al volt, s lvl 1 hookkal próbált elkapni :D aztán 2 után ugye 0 manája lett, elkezdte inni a potit, beleütöttem, aztán elkezdett inni még1t, s megint beleütöttem : )))))))))
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 01:51pm
Quote (farki @ Dec 20 2009 07:50pm)
egyébként ha láttok donatus nevű embert vhol, akkor álljatok át a másik teambe és freewin

aranyos volt, mikor pudge-al volt, s lvl 1 hookkal próbált elkapni :D aztán 2 után ugye 0 manája lett, elkezdte inni a potit, beleütöttem, aztán elkezdett inni még1t, s megint beleütöttem : )))))))))


az a metamor gyerek is igy tolja kb
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 01:54pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 20 2009 07:53pm)
egyebkent a hammerstorm miden hogyan tudott creepelni soulreaper ellen ?_?


ezt meg mindig nem ertem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 01:55pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 20 2009 07:54pm)
ezt meg mindig nem ertem


lvl5ig volt miden
ott nem sokat creepelt, csak gankelni járt aztán Andrison meg a másik randomon felfeedelödött
de az a panda ami velünk volt... hát annál még én is jobban toltam

jön most vki honozni?

This post was edited by sylKE on Dec 20 2009 01:57pm
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 01:57pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 20 Dec 2009 20:54)
ezt meg mindig nem ertem


én azt nem értem, amikor vmi random soulstealer volt középen, ellenségnél meg RIKIMARU
és riki 8. percben megölte...

erre nem találok magyarázatot egyszerűen
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 01:58pm
Quote (farki @ Dec 20 2009 07:57pm)
én azt nem értem, amikor vmi random soulstealer volt középen, ellenségnél meg RIKIMARU
és riki 8. percben megölte...

erre nem találok magyarázatot egyszerűen


: D
arra emlékszem
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374828Next
Add Reply New Topic New Poll