d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Football Topic
Prev17071727374382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 29 2010 03:34am
Quote (Inakwo @ 28 Apr 2010 23:56)
az a baj hogy a barca az első meccsen bukta el a tovább jutást
mit gondoltatok hogy majd az inter 3 támadoval fog rohamozni 2 golos előnyben?
amugy én is utálom ezt a focit, de a sok  divat barcást még jobban utálom (akinek nem inge nem veszi... :) )


úristen, szeretlek :D

nemtom, mit sír mindenkinek a szája amúgy
azt akartam írni, hogy valszeg a Barca se támadni utazott volna az idegenbeli meccsre, ha az otthonit megnyeri rendesen...
de aztán eszembe jutott, hogy a Barcát kb még soha nem láttam az ellenfélhez meg a játékhoz igazodni.
kurvajó játékosok alkotják, tényleg, de _mindig_ tökugyanazt játsszák.
Internek meg van egy edzője, aki igenjó abban, hogy az ellenfélhez idomuló taktikával küldje ki a csapatát.
lehet sírni, hogy nem látványos, meg bunker, de könyörgöm, 10 ember ellen kb egész meccsen nem tudott egy szabályos gólt rúgni a Barcelona? még amit megadtak, az is pontrúgásból született.

less qq plz.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 29 2010 03:36am
Quote (SirCsimbok @ 28 Apr 2010 22:14)
ki nézi a meccset tvn?
mit csinált motta?


motta hátranyúlt, amikor busquets (vagy ki a faszom) rángatta, és a középső ujja majdnem el is érte a barcás játékos fejét/nyakát, az meg akkora nagyhalált eljátszott, hogy majdnem hordágyon kellett levinni kb.

:thumbsup:
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 29 2010 03:37am
Quote (bajcli @ 29 Apr 2010 10:34)
úristen, szeretlek :D

nemtom, mit sír mindenkinek a szája amúgy
azt akartam írni, hogy valszeg a Barca se támadni utazott volna az idegenbeli meccsre, ha az otthonit megnyeri rendesen...
de aztán eszembe jutott, hogy a Barcát kb még soha nem láttam az ellenfélhez meg a játékhoz igazodni.
kurvajó játékosok alkotják, tényleg, de _mindig_ tökugyanazt játsszák.
Internek meg van egy edzője, aki igenjó abban, hogy az ellenfélhez idomuló taktikával küldje ki a csapatát.
lehet sírni, hogy nem látványos, meg bunker, de könyörgöm, 10 ember ellen kb egész meccsen nem tudott egy szabályos gólt rúgni a Barcelona? még amit megadtak, az is pontrúgásból született.

less qq plz.


a milanói meccsről felesleges beszélni milito lesen fejelt a kapuba les gól gz.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 29 2010 03:44am
Quote (ZeNoR @ 29 Apr 2010 11:37)
a milanói meccsről felesleges beszélni milito lesen fejelt a kapuba les gól gz.


akkor a lesgólok aránya 1:1.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 29 2010 03:47am
Quote (bajcli @ 29 Apr 2010 10:44)
akkor a lesgólok aránya 1:1.


milyen lesgólok aránya? xD Pique egy vonalban volt a védőkkel.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 29 2010 03:49am
Quote (ZeNoR @ 29 Apr 2010 11:47)
milyen lesgólok aránya? xD Pique egy vonalban volt a védőkkel.


ja, meg gondolom, Touré se kezezett...
meg a kiállítás is jogos volt!

na, tényleg quit qq plz.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 29 2010 04:02am
Quote (bajcli @ 29 Apr 2010 10:49)
ja, meg gondolom, Touré se kezezett...
meg a kiállítás is jogos volt!

na, tényleg quit qq plz.



Touré nem kezezett rárugták a kezére. igy szándékosságról nem is beszélhetünk..
kiállitást nem tartom jogosnak.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 29 2010 04:51am
Quote (ZeNoR @ 29 Apr 2010 10:30)
egyébként sem kellene minden postomba belekötnöd. inkább Akkor már az Inter mint a Bayern. xD az utcsó mondatodon meg FAPFAPFAPFAP.


én sajnálom a barcát annak ellenére hogy szerintem Guardiola jobban is taktikázhatott volna imo :s


és még arra leszek kíváncsi hogy pár év mulva ha a barca nem lesz ennyire eredményes akkor a minden 3. gyerekből mennyi lesz még barcás mert fogadni merek hogy a fele sem negem csak ez idegel.

amugy meg ez a meccs félelmetesen hasonlított a tavalyi Chelsea elleni párharcra csak itt nem adták meg a gólt.
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Apr 29 2010 05:50am
Quote (Inakwo @ 29 Apr 2010 11:51)
én sajnálom a barcát annak ellenére hogy szerintem Guardiola jobban is taktikázhatott volna imo :s


és még arra leszek kíváncsi hogy pár év mulva ha a barca nem lesz ennyire eredményes akkor a minden 3. gyerekből mennyi lesz még barcás mert fogadni merek hogy a fele sem negem csak ez idegel.

amugy meg ez a meccs félelmetesen hasonlított a tavalyi Chelsea elleni párharcra csak itt nem adták meg a gólt.


azért tavaly Iniesta szépet rúgot ;) makk to win .. én akkoris barcás leszek ha rossz lesz.

amugy én úgy gondolom lehet bármire fogni jobb nem lesz megérdemelten jutott tovább az inter jó volt a védekezése :) nembaj majd jövőre :)

This post was edited by ZeNoR on Apr 29 2010 06:06am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 29 2010 07:07am
Quote (ZeNoR @ 29 Apr 2010 12:50)
azért tavaly Iniesta szépet rúgot ;) makk to win .. én akkoris barcás leszek ha rossz lesz.

amugy én úgy gondolom lehet bármire fogni jobb nem lesz megérdemelten jutott tovább az inter jó volt a védekezése :) nembaj majd jövőre :)


ha minden szurkolo igy tudna vélekedni a saját csapatáról az lenne normális

szerintem kritizálni is tudni kell a saját csapatodat
és simán meg lehet beszélni a pozitivumokat és a negatívumokat is
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374382Next
Add Reply New Topic New Poll