Quote (Inakwo @ 28 Apr 2010 23:56)
az a baj hogy a barca az első meccsen bukta el a tovább jutást
mit gondoltatok hogy majd az inter 3 támadoval fog rohamozni 2 golos előnyben?
amugy én is utálom ezt a focit, de a sok divat barcást még jobban utálom (akinek nem inge nem veszi...

)
úristen, szeretlek

nemtom, mit sír mindenkinek a szája amúgy
azt akartam írni, hogy valszeg a Barca se támadni utazott volna az idegenbeli meccsre, ha az otthonit megnyeri rendesen...
de aztán eszembe jutott, hogy a Barcát kb még soha nem láttam az ellenfélhez meg a játékhoz igazodni.
kurvajó játékosok alkotják, tényleg, de _mindig_ tökugyanazt játsszák.
Internek meg van egy edzője, aki igenjó abban, hogy az ellenfélhez idomuló taktikával küldje ki a csapatát.
lehet sírni, hogy nem látványos, meg bunker, de könyörgöm, 10 ember ellen kb egész meccsen nem tudott egy szabályos gólt rúgni a Barcelona? még amit megadtak, az is pontrúgásból született.
less qq plz.