d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Értékbecslések Magyarul > Kérdezz Itt
Prev17071727374830Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 26 2008 11:13am
Quote (Poczok @ Sat, Apr 26 2008, 05:09pm)
ez egy kibaszott jo hybrid pelt
1k+++


szerintem is

és a circlet is többet ért volna mint 600 szerintem
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 26 2008 11:36am
eusc classic ladder



charsi?
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Apr 26 2008 11:36am
Quote (OWeRLoRD @ Sat, 26 Apr 2008, 18:36)
eusc classic ladder

http://img84.imageshack.us/img84/8217/jhtdzjk0.jpg

charsi?


30/20 mod nelkul sztem semmi.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 26 2008 11:37am
Quote (ang3l @ Sat, 26 Apr 2008, 19:36)
30/20 mod nelkul sztem semmi.


ez még azzal is charsi lenne
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Apr 26 2008 11:38am
Quote (Poczok @ Sat, Apr 26 2008, 07:37pm)
ez még azzal is charsi lenne


classicban? a faszt... classicban 30/20 moddal és allressel jo sokat érne imo...
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Apr 26 2008 11:39am
Quote (Paszulyka @ Sat, 26 Apr 2008, 19:38)
classicban? a faszt... classicban 30/20 moddal és allressel jo sokat érne imo...


defender... a sima junik ward jobb
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Apr 26 2008 11:41am
Quote (Poczok @ Sat, Apr 26 2008, 07:39pm)
defender... a sima junik ward jobb


jah télleg a ward ^^
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Apr 26 2008 11:41am
Quote (Poczok @ Sat, Apr 26 2008, 05:39pm)
defender... a sima junik ward jobb


a low lvl req miatt gondoltam...
meg azért mert ha megnézed a classic topicokat 1 csomó random cuccot visznek nevetségesen sok fg-ért...

e/ bár igaz ward lvl req 26... biggrin.gif

This post was edited by OWeRLoRD on Apr 26 2008 11:42am
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Apr 26 2008 02:08pm
Quote (Anarkin @ Sat, Apr 26 2008, 06:39pm)
Ez már régóta megvan, csak most találtam meg

50, utána 250 fg-t dobtak rá ohmy.gif

1) Ér ez ennyit ? unsure.gif
2) Mennyi az az annyi ? ^^

/e : lol 300 ohmy.gif




hehe:

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17539763

hát ez 600-nál többet ér :x

This post was edited by Paszulyka on Apr 26 2008 02:09pm
Member
Posts: 12,000
Joined: Jun 16 2006
Gold: 1.00
Apr 26 2008 02:36pm
Quote (Anarkin @ Sat, 26 Apr 2008, 17:39)
Ez már régóta megvan, csak most találtam meg

50, utána 250 fg-t dobtak rá ohmy.gif

1) Ér ez ennyit ? unsure.gif
2) Mennyi az az annyi ? ^^

/e : lol 300 ohmy.gif

http://img106.imageshack.us/img106/2368/28441736gl1.png
<b></b>


http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17539763&f=103
oO
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374830Next
Closed New Topic New Poll