d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev17071727374170Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Oct 31 2008 10:44am
The Occulus eladó 3 fgért FT. smile.gif
eu/hardcore/ladder
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 31 2008 11:36am
Quote (vtibor @ Fri, Oct 31 2008, 03:05pm)
szerintm y


köszi júnó
nem késtel el, csak egy kicsit 8)
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Nov 1 2008 01:57pm
Kéne egy magefist
Adok fgt érte! tongue.gif
eu/hc/ladder
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Nov 1 2008 05:33pm
Str amu,str gyűrű,str charmok érdekelnének ingyen/megvételre
Fgt/tal armort/occullust vagy mindet egyszerre tudok cserébe adni.
eu/hc/ladder
smile.gif

This post was edited by Haho on Nov 1 2008 05:34pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Nov 2 2008 06:04am
kéne nekem ut lvling
sad.gif

Quote (Taszilo.^ @ Sun, Nov 2 2008, 01:08pm)
nekem is de zsido vagyok érte fizetni biggrin.gif


megyünk norm br? biggrin.gif

This post was edited by Vharimatras on Nov 2 2008 06:08am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 2 2008 06:08am
Quote (Vharimatras @ Sun, Nov 2 2008, 01:04pm)
kéne nekem ut lvling
sad.gif


nekem is de zsido vagyok érte fizetni biggrin.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 2 2008 06:34am
n whistan, 2x hel
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 2 2008 06:38am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 2 Nov 2008, 14:08)
nekem is de zsido vagyok érte fizetni biggrin.gif


mit szóltok egy hell cs-hez? ^^
privátban is lehet akár, van 4 keyem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 2 2008 06:53am
Quote (Janou @ Sun, Nov 2 2008, 01:38pm)
mit szóltok egy hell cs-hez? ^^
privátban is lehet akár, van 4 keyem


Akkor már inkább ut lvling. Van hammám, necrom..Zizi isjönen hammával mondjuk, azt jólvna, ti meg leecheltek. Organs et meg vmi 4 fg?xd
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Nov 2 2008 07:00am
Quote (Vismajor @ Sun, 2 Nov 2008, 14:53)
Akkor már inkább ut lvling. Van hammám, necrom..Zizi isjönen hammával mondjuk, azt jólvna, ti meg leecheltek. Organs et meg vmi 4 fg?xd


nekem 49-ig kéne :<
kulcsaim vannak, azt beleadom
/jameg smiterem is van

This post was edited by Janou on Nov 2 2008 07:00am
Go Back To Magyar Topic List
Prev17071727374170Next
Closed New Topic New Poll