☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev
1
70
71
72
73
74
170
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 53417
Replies: 1693
Track Topic
Haho
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold
:
0.00
#711
Oct 31 2008 10:44am
The Occulus eladó 3 fgért FT.
eu/hardcore/ladder
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#712
Oct 31 2008 11:36am
Quote (vtibor @ Fri, Oct 31 2008, 03:05pm)
szerintm y
köszi júnó
nem késtel el, csak egy kicsit 8)
Haho
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold
:
0.00
#713
Nov 1 2008 01:57pm
Kéne egy magefist
Adok fgt érte!
eu/hc/ladder
Haho
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold
:
0.00
#714
Nov 1 2008 05:33pm
Str amu,str gyűrű,str charmok érdekelnének ingyen/megvételre
Fgt/tal armort/occullust vagy mindet egyszerre tudok cserébe adni.
eu/hc/ladder
This post was edited by Haho on Nov 1 2008 05:34pm
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#715
Nov 2 2008 06:04am
kéne nekem ut lvling
Quote (Taszilo.^ @ Sun, Nov 2 2008, 01:08pm)
nekem is de zsido vagyok érte fizetni
megyünk norm br?
This post was edited by Vharimatras on Nov 2 2008 06:08am
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#716
Nov 2 2008 06:08am
Quote (Vharimatras @ Sun, Nov 2 2008, 01:04pm)
kéne nekem ut lvling
nekem is de zsido vagyok érte fizetni
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#717
Nov 2 2008 06:34am
n whistan, 2x hel
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#718
Nov 2 2008 06:38am
Quote (Taszilo.^ @ Sun, 2 Nov 2008, 14:08)
nekem is de zsido vagyok érte fizetni
mit szóltok egy hell cs-hez? ^^
privátban is lehet akár, van 4 keyem
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#719
Nov 2 2008 06:53am
Quote (Janou @ Sun, Nov 2 2008, 01:38pm)
mit szóltok egy hell cs-hez? ^^
privátban is lehet akár, van 4 keyem
Akkor már inkább ut lvling. Van hammám, necrom..Zizi isjönen hammával mondjuk, azt jólvna, ti meg leecheltek. Organs et meg vmi 4 fg?xd
Janou
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#720
Nov 2 2008 07:00am
Quote (Vismajor @ Sun, 2 Nov 2008, 14:53)
Akkor már inkább ut lvling. Van hammám, necrom..Zizi isjönen hammával mondjuk, azt jólvna, ti meg leecheltek. Organs et meg vmi 4 fg?xd
nekem 49-ig kéne :<
kulcsaim vannak, azt beleadom
/jameg smiterem is van
This post was edited by Janou on Nov 2 2008 07:00am
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
70
71
72
73
74
170
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact