Quote (Flutter @ Jun 7 2013 03:36pm)
nem tudom hogy csinálod, de én sose kaptam még 4 oroszt magam mellé
max 1-2
milyen régiókon játszol?
én csak west eu
elég 1-2 rákos geci orosz is, hogy szétbassza a gamet
most is kikaptunk 2 oroszt
balanar ellen vagyok seekerrel, próbálok farmolgatni, de elég jól játszott vele a gyerek, úgyhogy nem haladtam úgy, mint kellett volna
az egyik elkezd nekem caps lockkal anyázni, hogy miért nem gankelek
elküldöm a jó kurva anyjába
a 2 alkoholista geci orosz reportol engem, amiért nem mentem gankelni (wtf???)
az egyik orosz követ engem az erdőbe, meg a lanekre, és nem hagy engem normálisan farmolni + beírogatja az enemynek, hogy éppen hol vagyok a mapon
a legszebb az egészben az, hogy nem tudom reportolni se, mert már elfogyott a reportom a hétre
de legalább az enemy jó fej volt, és reportolták a köcsögöt + még az enemy orosz is elküldte őket a faszba