d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17087097107117124683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 07:51am
MÉG 1 NYOMORÉK OROSZ
A FASZOM HÚZZAM BELÉJÜK
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 08:17am
Quote (Flutter @ Jun 7 2013 03:36pm)
nem tudom hogy csinálod, de én sose kaptam még 4 oroszt magam mellé
max 1-2

milyen régiókon játszol?
én csak west eu


elég 1-2 rákos geci orosz is, hogy szétbassza a gamet


most is kikaptunk 2 oroszt
balanar ellen vagyok seekerrel, próbálok farmolgatni, de elég jól játszott vele a gyerek, úgyhogy nem haladtam úgy, mint kellett volna
az egyik elkezd nekem caps lockkal anyázni, hogy miért nem gankelek
elküldöm a jó kurva anyjába
a 2 alkoholista geci orosz reportol engem, amiért nem mentem gankelni (wtf???)
az egyik orosz követ engem az erdőbe, meg a lanekre, és nem hagy engem normálisan farmolni + beírogatja az enemynek, hogy éppen hol vagyok a mapon

a legszebb az egészben az, hogy nem tudom reportolni se, mert már elfogyott a reportom a hétre
de legalább az enemy jó fej volt, és reportolták a köcsögöt + még az enemy orosz is elküldte őket a faszba
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 7 2013 08:19am
Quote (Flutter @ Jun 7 2013 02:36pm)
nem tudom hogy csinálod, de én sose kaptam még 4 oroszt magam mellé
max 1-2

milyen régiókon játszol?
én csak west eu


Ha jatszol többszaz gamet akkor elöbb utobb berak negy oroszt melled. Nem sürün fordul elö, de minden ilyen jatek egy eletreszolo elmeny, meghozza negativ ertelemben.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 08:24am
ja amúgy ha valaki nem dotazik mostanság, az elkölthetné a reportjait erre a kis buzira

Dagon lv. 10



100% well spent report


megígérte nekem, hogy az összes haverjával reportoltatni fog engem, szóval szívesen viszonoznám neki a szívességet

This post was edited by Saenchai on Jun 7 2013 08:26am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 7 2013 08:30am
Quote (Flutter @ 7 Jun 2013 02:06)
faceless void
skill: 1-2-2-3-2-4-2-3-3-3-4-1-1-1-+-4
itembuild: poor mans shield, wraith band, power treads, battlefury (ring mehet kesztyu es belt of giant str elott), mask of madness, butterfly, daedalus
farmolsz mint a gep (jo animacio es magas base dmg miatt nem kene hogy problema legyen)
early gameben olhetsz is, 3-as backtrack-el lvl 5-on poor mans shield-el kibaszott tankos a void
kesobb amikor beugrassz arra ugyelj hogy minden olyan enemy a chronosphere-ben legyen aki tud disable-ozni, valamint a sajat tarsaidat ne zard be
mask of madness helyett rakhatsz helm of the dominatort is, de csak akkor ajanlom ha sokaig fog huzodni a game


Nem is tudtam hogy tudsz kínaiul. ^^
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2013 08:32am
Quote (Psyclon @ 7 Jun 2013 16:30)
Nem is tudtam hogy tudsz kínaiul. ^^


Inkább menj innen.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 7 2013 09:08am
Quote (Psyclon @ Jun 7 2013 03:30pm)
Nem is tudtam hogy tudsz kínaiul. ^^


lel
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jun 7 2013 09:28am
Quote (Rawen @ 7 Jun 2013 15:32)
Inkább menj innen.


Felhívás keringőre.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 7 2013 11:10am
felmegyek tsre, és azt hallom hogy rici lothart vett naixra
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jun 7 2013 11:11am
Quote (sylke @ 7 Jun 2013 19:10)
felmegyek tsre, és azt hallom hogy rici lothart vett naixra


:DDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev17087097107117124683Next
Add Reply New Topic New Poll