d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17077087097107114683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 07:00pm
>gyerek voidot pickel
>solo mid
>mass sírás
>first blood lesz az enemy sf miden, solo kill
>wtflol
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 6 2013 07:06pm
faceless void
skill: 1-2-2-3-2-4-2-3-3-3-4-1-1-1-+-4
itembuild: poor mans shield, wraith band, power treads, battlefury (ring mehet kesztyu es belt of giant str elott), mask of madness, butterfly, daedalus
farmolsz mint a gep (jo animacio es magas base dmg miatt nem kene hogy problema legyen)
early gameben olhetsz is, 3-as backtrack-el lvl 5-on poor mans shield-el kibaszott tankos a void
kesobb amikor beugrassz arra ugyelj hogy minden olyan enemy a chronosphere-ben legyen aki tud disable-ozni, valamint a sajat tarsaidat ne zard be
mask of madness helyett rakhatsz helm of the dominatort is, de csak akkor ajanlom ha sokaig fog huzodni a game
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 7 2013 01:10am
ha hazaértem kipróbálom mindkettőt este :P

nyx assával éreztem hogy mit kellett volna, párszor be is jött, csak az a baj hogy enemytől zeus vagy mi 2x akkora volt mint az egész teamünk összeadva és egész mapot 1hitelte, szóval az a game fail volt
majd játszom még azzal is


sumthing like this: http://www.youtube.com/watch?v=jx_i_E8WCfo#t=31s

This post was edited by Anarkin on Jun 7 2013 01:13am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 06:09am
Quote (Anarkin @ Jun 7 2013 09:10am)
ha hazaértem kipróbálom mindkettőt este :P

nyx assával éreztem hogy mit kellett volna, párszor be is jött, csak az a baj hogy enemytől zeus vagy mi 2x akkora volt mint az egész teamünk összeadva és egész mapot 1hitelte, szóval az a game fail volt
majd játszom még azzal is


sumthing like this: http://www.youtube.com/watch?v=jx%5Fi%5FE8WCfo#t=31s


mit szabadítottál be ebbe a topicba?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 7 2013 06:27am
Quote (Saenchai @ 7 Jun 2013 14:09)
mit szabadítottál be ebbe a topicba?


Most emiatt megnyitottam, nem kellett volna.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 07:23am
kezd nagyon tele lenni a faszom a heti 2 reporttal


most is orosz shadow shaman ultival farmolja az ancienteket, miközben minket bevernek, és már nincs több reportom napok óta
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 7 2013 07:24am
Quote (Saenchai @ Jun 7 2013 01:23pm)
kezd nagyon tele lenni a faszom a heti 2 reporttal


most is orosz shadow shaman ultival farmolja az ancienteket, miközben minket bevernek, és már nincs több reportom napok óta


4 reportom van még
jellymad?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 7 2013 07:32am
Quote (sylke @ Jun 7 2013 03:24pm)
4 reportom van még
jellymad?


elég mad vagyok amúgy

szokásos orosz/10
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 7 2013 07:36am
tfw valaki beir ket sort ciril betukkel game elejen es egybol mind a negy allymat muteolom
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 7 2013 07:36am
Quote (Saenchai @ Jun 7 2013 02:32pm)
elég mad vagyok amúgy

szokásos orosz/10


nem tudom hogy csinálod, de én sose kaptam még 4 oroszt magam mellé
max 1-2

milyen régiókon játszol?
én csak west eu
Go Back To Magyar Topic List
Prev17077087097107114683Next
Add Reply New Topic New Poll