d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17067077087097104683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 02:54pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 09:40pm)
pick me a champ, pár szó magyarázattal :$


nyx assassin
kezdő: tango, salve, branch branch, mantle, 2 mana poti (mantlet ne add el)
aztán: ha jó a farm arcane boots, ha a szar a farm bottle+boots (és utána arcane boots)
aztán elkezdesz kirakni egy dagont
utána veszel egy gemet ha wardoznak
és upgradeled a dagont
és upgradeled a dagont
és upgradeled a dagont
és upgradeled a dagont
ha még nincs vége a gémnek veszel egy ethereal bladet (amit ghost scepterrel kezdesz)

skill:
maxolod a Q-t
egyet raksz a Wre
aztan maxolod az E-t
és amikor tudsz raksz az R-re.

kill: használod az ultid és invis leszel, első hitre gecinagy bonusz damod lesz.
miután megütötted Q, aztán W, belebaszod a dagont és ha menekülnöd kell akkor E.
low hps champeket, inteseket egy kombóból ki kell tudnod szedni.
teamfightban próbálj úgy helyezkedni hogy egyszerre kettő (vagy teljesen véletlenül három) championt is szúrj fel
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2013 02:56pm
Quote (lacketto @ 6 Jun 2013 22:54)
nyx assassin
kezdő: tango, salve, branch branch, mantle, 2 mana poti (mantlet ne add el)
aztán: ha jó a farm arcane boots, ha a szar a farm bottle+boots (és utána arcane boots)
aztán elkezdesz kirakni egy dagont
utána veszel egy gemet ha wardoznak
és upgradeled a dagont
és upgradeled a dagont
és upgradeled a dagont
és upgradeled a dagont
ha még nincs vége a gémnek veszel egy ethereal bladet (amit ghost scepterrel kezdesz)

skill:
maxolod a Q-t
egyet raksz a Wre
aztan maxolod az E-t
és amikor tudsz raksz az R-re.

kill: használod az ultid és invis leszel, első hitre gecinagy bonusz damod lesz.
miután megütötted Q, aztán W, belebaszod a dagont és ha menekülnöd kell akkor E.
low hps champeket, inteseket egy kombóból ki kell tudnod szedni.
teamfightban próbálj úgy helyezkedni hogy egyszerre kettő (vagy teljesen véletlenül három) championt is szúrj fel


>teamfight
>level1

még egy se volt : D
többnyire farmfarmfarmfarmfarm, pusholom a laneket, farmfarmfarmfarmfarm

köszi, megnézem a skilljeit, átolvasom mégegyszer és gé
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 02:58pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 09:56pm)
>teamfight
>level1

még egy se volt : D
többnyire farmfarmfarmfarmfarm, pusholom a laneket, farmfarmfarmfarmfarm

köszi, megnézem a skilljeit, átolvasom mégegyszer és gé


ezzel gankelj lvl6-7-től. herokon kell vele farmolni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2013 03:06pm
Quote (lacketto @ 6 Jun 2013 22:58)
ezzel gankelj lvl6-7-től. herokon kell vele farmolni.


keksz

mondjuk elég fura még ez nekem hogy pure int miközben agility oszlopban van, de majd meglátom inkább nem kérdezek hülyeséget (mint pl h mit nyer ezzel miközben tök sok cd van a skilljein :D mana miatt így is? vagy az active nuke?)
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 03:13pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 10:06pm)
keksz

mondjuk elég fura még ez nekem hogy pure int miközben agility oszlopban van, de majd meglátom inkább nem kérdezek hülyeséget (mint pl h mit nyer ezzel miközben tök sok cd van a skilljein :D mana miatt így is? vagy az active nuke?)


egyáltalán nincs sok cd a skilljein, pont ezért kell neki a mana.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 6 2013 03:15pm
Quote (lacketto @ 6 Jun 2013 22:13)
egyáltalán nincs sok cd a skilljein, pont ezért kell neki a mana.


most azon gondolkozok, hogy ez nekik lolban soknak számít?
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 6 2013 03:21pm
aztakurva :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 6 2013 03:23pm
gecijóvoltam

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 03:25pm
Quote (cowding @ Jun 6 2013 09:23pm)
gecijóvoltam

http://3.ii.gl/xaBVR8.png


shadowblade cm
shadowblade visage

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2013 05:49pm
Quote (Anarkin @ 6 Jun 2013 22:40)
pick me a champ, pár szó magyarázattal :$


dark seer
skillbuild
w e w e q w q w q r r q e e stat r
tehat lvl 10en raksz eloszor az ultidra es eloszor az ion shellt maxolod
itemek
stout shield, healing salve, 1-2 set tango, izles szerint branchok (ha mas nem vett couriert, vegyel te, neked is kelleni fog soul ring miatt)
soul ring, arcane boots, mekanism
utana eleg helyzetfuggo, ha sok magic damja van a masik teamnek pipe of insight hasznos, ezenkivul mehet schyte, shiva, aghanim, vagy akar necromicon esetleg izles szerint blink dagger/forcestaff

az elso skilled igy osszehuzza az ellenfeleket egy pontba adott terben, alacsony szinteken kicsi a radiusza de aztan bazira megno, teamfightok kozben nagyon jol lehet kombozni bamri mas aoe spellel kb, meg akar ha menekulsz/uldozol valakit
masodik spelledet barmilyen hero/untira ra tudod rakni, aki kozel all hozza, folyamatosan sebzodik, ezzel tudsz farmolni is, arra figyelj hogy nagyon tolja a creepwavet ha folyamatosan castolod, ezert is szoktak ezt a herot altalaban solo laneken futtatni. erdozni is eleg hatekonyan tud a hos de ezt nem ajanlom az elejen.
harmadik skilled megnoveli a sebesseget annak akire castolod, lehet onmagad, vagy bamrilyen friendly unit/creep. magasabb szinteken kb folyamatosan magadon tudod tartani, mert alacsony a cdje meg manacostja is, alacsony szinten inkabb csak akkor hasznald, ha menekulsz vagy uldoztok valakit killert
az ultid lerak egy falat, amin ha ellenfelek atsetalnak, letrehoz roluk egy viszonylag eros illuziot, jol lehet kombozni az elso spelleddel teamfigtokban, osszevakumozol 3-4 herot es utana egybol lerakod a falat, sokat tud sebezni nagyon
viszonylag sok manad van, de mikor mindent egyszerre probalsz eltolni egy teamfightban, lehet, hogy nem lesz eleg, ha nem fullon kezdted, arra figyelj ilyenkor, hogy legalabb vacuum+wallra legyen eleg
ezenkivul surgeolhatod a melee carryeidet hogy ne tudjak oket annyira kiteolni, meg rakhatsz magadra meg rajuk ion shellt, meg mikor van mekad mindig told el teamfightokban ha lement nemi hptok mar, pipeot meg a legelejen

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 6 2013 05:54pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev17067077087097104683Next
Add Reply New Topic New Poll