d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1706707708709710799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Mar 25 2015 07:31am
Quote (Vismajor @ Mar 25 2015 02:28pm)
anyádért pl


#REKT
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 25 2015 07:32am
viscigány temetésre is alsógatyába megy

mert nemtudom miért
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 25 2015 07:51am
Quote (Vismajor @ 25 Mar 2015 14:28)
anyádért pl


nem erted miert kell kioltozni egy templomba, utalok ra, hogy ezt azert nem nehez kitalalni, erre elkezdesz anyazni

nem csoda, hogy mar az erettseginel is fogyatekosnak belyegeztek

This post was edited by Fej on Mar 25 2015 07:51am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 25 2015 08:01am
Quote (Vismajor @ Mar 25 2015 12:56pm)
még jó h nincs
isten van/nincs ez most /care, tuti lefossa hogy te milyen ruhában ülsz a misén


Ha arrol sincs elkepzelesed, hogy van-e Isten, honnan tudod erdekli-e milyen ruhaban megyunk templomba?

A targyalasokon sem azert viselnek oltonyt mert a masik az oltonyt varja el tole, hanem azert mert az oltony jelkepezi azokat az ertekeket amiket kepviselni szeretnenek.

Misere sem azert mesz tisztessegesen kioltozve, mert Isten ezt varja toled, hanem azert mert ezzel megtiszteled mind Istent, mind azokat akik misere mentek.

Najo szar hasonlat de a lenyeget bemutatja.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 25 2015 09:23am
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Mar 2015 16:01)
Ha arrol sincs elkepzelesed, hogy van-e Isten, honnan tudod erdekli-e milyen ruhaban megyunk templomba?

A targyalasokon sem azert viselnek oltonyt mert a masik az oltonyt varja el tole, hanem azert mert az oltony jelkepezi azokat az ertekeket amiket kepviselni szeretnenek.

Misere sem azert mesz tisztessegesen kioltozve, mert Isten ezt varja toled, hanem azert mert ezzel megtiszteled mind Istent, mind azokat akik misere mentek.

Najo szar hasonlat de a lenyeget bemutatja.


En nem is feltetlen a kioltozesre gondoltam, azzal, amit megjegyeztem alatta, hanem amit OP irt, hogy parasztkodtak (viselkedes), ameddig ott voltak. Amugy ezert 'hiteltelen' legtobb esetben, a 444, cink es hasonlo ujsagok, mert bunko, alpari modjat kepviselik az 'ellenzeki ujsagirasnak', ami nem minden esetben jon ki jol. Lehet normalis stilusban is kifejezni nem tetszes, de ezek az online ujsagok kb a velvet szintjen vannak a legtobb esetben.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 25 2015 10:00am
Quote (Baleee @ Mar 25 2015 04:23pm)
En nem is feltetlen a kioltozesre gondoltam, azzal, amit megjegyeztem alatta, hanem amit OP irt, hogy parasztkodtak (viselkedes), ameddig ott voltak. Amugy ezert 'hiteltelen' legtobb esetben, a 444, cink es hasonlo ujsagok, mert bunko, alpari modjat kepviselik az 'ellenzeki ujsagirasnak', ami nem minden esetben jon ki jol. Lehet normalis stilusban is kifejezni nem tetszes, de ezek az online ujsagok kb a velvet szintjen vannak a legtobb esetben.


letezik hiteles media? es ez valaha is felvetodott a 444es nyalfrocsogtetovel kapcsolatban(neha lehet produkalnak valami ertelmeset is, de en onnet eddig szinte csak hereverest lattam)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 25 2015 10:07am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 25 2015 04:00pm)
letezik hiteles media? es ez valaha is felvetodott a 444es nyalfrocsogtetovel kapcsolatban(neha lehet produkalnak valami ertelmeset is, de en onnet eddig szinte csak hereverest lattam)


hvg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 25 2015 10:08am
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Mar 2015 18:00)
letezik hiteles media? es ez valaha is felvetodott a 444es nyalfrocsogtetovel kapcsolatban(neha lehet produkalnak valami ertelmeset is, de en onnet eddig szinte csak hereverest lattam)


ezt csak azért irod, mert fideszes köcsög vagy
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 25 2015 10:16am
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 25 2015 04:00pm)
letezik hiteles media? es ez valaha is felvetodott a 444es nyalfrocsogtetovel kapcsolatban(neha lehet produkalnak valami ertelmeset is, de en onnet eddig szinte csak hereverest lattam)


magyar nemzet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 25 2015 12:28pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 25 Mar 2015 18:00)
letezik hiteles media? es ez valaha is felvetodott a 444es nyalfrocsogtetovel kapcsolatban(neha lehet produkalnak valami ertelmeset is, de en onnet eddig szinte csak hereverest lattam)


Szerintem a 444 nagyon alja, még akkor is ha sokszor megírnak fontos dolgokat, de az a helyesírás, meg fogalmazás...
A tartalom alapja miatt szoktam olvasni, mert az rendben van, de botrányosan igénytelen és sokszor van tele tárgyi tévedésekkel, hozzá nem értésből eredi bakikkal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1706707708709710799Next
Add Reply New Topic New Poll