d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev17057067077087091468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 26 2015 07:49am

Quote (josheide @ 26 Mar 2015 15:46)
Ez bizony reported.

Orulok, hogy ismet kepes voltal erdemben vitatkozni velem.



Quote (josheide @ 26 Mar 2015 13:27)
Jolvan bazdmeg megint szakertsd meg.

Quote (josheide @ 26 Mar 2015 13:41)
Van olyan dolog amugy amihez nem ertesz ?

Quote (josheide @ 26 Mar 2015 14:17)
ez nem velemeny

Quote (josheide @ 26 Mar 2015 14:25)
Mit is tanulsz pontosan? Kemiat?

Szerintem a sosav keplete H2SO4.


>erdemben vitatkozni


Nagyon rohogok.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 26 2015 07:50am
Quote (Baleee @ Mar 26 2015 02:49pm)
>erdemben vitatkozni


Nagyon rohogok.


szerintem örülj hogy ennyi energiát fektetett a társalgásotokba
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 26 2015 07:51am
Quote (anyd @ 26 Mar 2015 15:50)
szerintem örülj hogy ennyi energiát fektetett a társalgásotokba


Koszonom, hogy ti ennyivel jobbak vagytok nalam es egyaltalan szoba altok velem.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 26 2015 07:53am
Quote (Baleee @ 26 Mar 2015 14:49)
>erdemben vitatkozni


Nagyon rohogok.


En leirok egy osszefuggest, amit kutatok mefigyeltek ket valtozo kozott.

Te beirod a VELEMENYED a dologrol.

Megprobalom elmagyarazni egy kemiai peldaval, hogy a tarsadalomtudomany is egy tudomany, es senkit se erdekel egy videki kertitorpe velemenye.

Anyazol egyet, meg oljem meg magam. okj.

rohogj csak bazdmeg, mas nem jutott neked ebben az eletben
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 26 2015 07:58am
Quote (Baleee @ Mar 26 2015 02:48pm)
Amugy mindig meg akartam kerdezni toled (flameket, emg minden szart felreteve, szoval ne ugorj ra egybol a kerdes kiforgatasara), de te azt a sok elmeleti szociologiai tudast, amit osszeszedtle az evek soran, alkalmaztad mar? Marmint, adott területekre, mondjuk TB, ahol a bejovo adatok alapjan valos(abb), kepet kapsz Mo.-n a szocialis helyzetekrol, vagy barmilyen olyan kozhivatalnal, ahol effektive szocialis kerdesekkel foglalkoznak, voltal mar? Ilyen rendszeren keresztul kerultel kapcsolatban emberekkel? Mekkora %-at tudtad alkalmazni azoknak a kutatasoknak, amik az adott temaban szulettek? Szivesen olvasnek osszehasonlitasokat is, hogy mi forgathato gyakorlatba es mi nem, ha tapasztalatod van errol.


Elemezte mar pl a te szociologiai helyzeted postjaidra gyakorolt hatasat.

Te elemezd az o agyaban a kemiai es hormonegyensulyt mikozben a te postjaid olvassa, vagy partpolitikarol van szo.

Es legyetek baratok, a szeretet mindent megold.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 26 2015 08:04am
Quote (josheide @ 26 Mar 2015 15:53)
En leirok egy osszefuggest, amit kutatok mefigyeltek ket valtozo kozott.

Te beirod a VELEMENYED a dologrol.

Megprobalom elmagyarazni egy kemiai peldaval, hogy a tarsadalomtudomany is egy tudomany, es senkit se erdekel egy videki kertitorpe velemenye.

Anyazol egyet, meg oljem meg magam. okj.

rohogj csak bazdmeg, mas nem jutott neked ebben az eletben


Nem bizony, sajnos csak ennyi. De hat boldogok a lelki szegenyek, tudod, hogy van ez.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 26 2015 08:15am
Quote (Baleee @ 26 Mar 2015 14:48)
Amugy mindig meg akartam kerdezni toled (flameket, emg minden szart felreteve, szoval ne ugorj ra egybol a kerdes kiforgatasara), de te azt a sok elmeleti szociologiai tudast, amit osszeszedtle az evek soran, alkalmaztad mar? Marmint, adott területekre, mondjuk TB, ahol a bejovo adatok alapjan valos(abb), kepet kapsz Mo.-n a szocialis helyzetekrol, vagy barmilyen olyan kozhivatalnal, ahol effektive szocialis kerdesekkel foglalkoznak, voltal mar? Ilyen rendszeren keresztul kerultel kapcsolatban emberekkel? Mekkora %-at tudtad alkalmazni azoknak a kutatasoknak, amik az adott temaban szulettek? Szivesen olvasnek osszehasonlitasokat is, hogy mi forgathato gyakorlatba es mi nem, ha tapasztalatod van errol.


Meg mindig egyetemre jarok. Hol tudtam volna alkalmazni a tudasom, ha ebben az orszagban 2010 ota mindenrol a Fidesz dont?

Bar kepes lennek jobb szocialis ellato rendszert / igazsagosabb valasztasi rendszert / adorendszert ... etc. TERVEZNI, ahhoz, hogy ebbol valosag legyen, ahhoz itt konyekig kell a partpolitikaban turkalni.

Majdnem minden amit a tarsadalomtudosok kutatnak az gyakorlatba forgathato.
Az mar mas kerdes, hogy mig mi ezt csinaljuk, masok tanulas helyett a partokban haladnak egyre feljebb, es vegul nagyon gyakran elfelejtenek ok megkerdezni minket hogy mi is lenne jo a tarsadalom egeszenek.
Member
Posts: 94
Joined: Dec 2 2014
Gold: 0.00
Mar 26 2015 08:23am
Quote (josheide @ Mar 26 2015 03:15pm)
Meg mindig egyetemre jarok. Hol tudtam volna alkalmazni a tudasom, ha ebben az orszagban 2010 ota mindenrol a Fidesz dont?

Bar kepes lennek jobb szocialis ellato rendszert / igazsagosabb valasztasi rendszert / adorendszert ... etc. TERVEZNI, ahhoz, hogy ebbol valosag legyen, ahhoz itt konyekig kell a partpolitikaban turkalni.

Majdnem minden amit a tarsadalomtudosok kutatnak az gyakorlatba forgathato.
Az mar mas kerdes, hogy mig mi ezt csinaljuk, masok tanulas helyett a partokban haladnak egyre feljebb, es vegul nagyon gyakran elfelejtenek ok megkerdezni minket hogy mi is lenne jo a tarsadalom egeszenek.


[senee] társadalumtudósok, politikusok, pfuj
végezzük ki mindet és írjuk random number generátorral a jogszabályokat, még akkor is jobban élnénk[/senee]
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 26 2015 02:58pm)
Elemezte mar pl a te szociologiai helyzeted postjaidra gyakorolt hatasat.

Te elemezd az o agyaban a kemiai es hormonegyensulyt mikozben a te postjaid olvassa, vagy partpolitikarol van szo.

Es legyetek baratok, a szeretet mindent megold.


10/10
Member
Posts: 94
Joined: Dec 2 2014
Gold: 0.00
Mar 26 2015 08:25am
Quote (Baleee @ Mar 26 2015 02:49pm)
>erdemben vitatkozni


Nagyon rohogok.


dat seggfájás
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 26 2015 08:28am
Quote (josheide @ 26 Mar 2015 16:15)
Meg mindig egyetemre jarok. Hol tudtam volna alkalmazni a tudasom, ha ebben az orszagban 2010 ota mindenrol a Fidesz dont?

Bar kepes lennek jobb szocialis ellato rendszert / igazsagosabb valasztasi rendszert / adorendszert ... etc. TERVEZNI, ahhoz, hogy ebbol valosag legyen, ahhoz itt konyekig kell a partpolitikaban turkalni.

Majdnem minden amit a tarsadalomtudosok kutatnak az gyakorlatba forgathato.
Az mar mas kerdes, hogy mig mi ezt csinaljuk, masok tanulas helyett a partokban haladnak egyre feljebb, es vegul nagyon gyakran elfelejtenek ok megkerdezni minket hogy mi is lenne jo a tarsadalom egeszenek.


Igen, reszben igazad van, az alkalmazas oldalarol, de kisebb, effektive munkat vegzo pozicioba nem partkadereket raknak, mert akkor felgyujtanam az emberek az orszagot, oda olyanokat vesznek fel legtobbszor aki ert isahhoz amit csinal. Konkretan a szakmai gyakorlataidra gondoltam egyebkent. Onnan akar johetett is volna mar effele szemelyes tapasztalatod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev17057067077087091468Next
Add Reply New Topic New Poll