d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17057067077087094683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 08:52am
Quote (Rawen @ Jun 6 2013 03:49pm)
Amúgy én sem értem ezt, én 1 db gombot használok és a couriert se kell kijelölni, automatikusan csinál mindent.


azon röhögök hogy ilyen teljesen ésszerűtlen keyei vannak ezekre az actionokre, szerintem rajta kívül senkinek nincs bindelve action az m, n keyekre vagy azoknak a környékére mert nem állnak kézre sehogy sem
az meg hogy mitől kényelmes M és N után még felmászni T-re, aztan vissza G-re végképp értelmezhetetlen... :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2013 08:57am
lel
megtalaltam!
xre volt bindelve, sose hasznaltam meg
most atraktam jre, hatha tobbet fogom

Quote (lacketto @ 6 Jun 2013 16:52)
azon röhögök hogy ilyen teljesen ésszerűtlen keyei vannak ezekre az actionokre, szerintem rajta kívül senkinek nincs bindelve action az m, n keyekre vagy azoknak a környékére mert nem állnak kézre sehogy sem
az meg hogy mitől kényelmes M és N után még felmászni T-re, aztan vissza G-re végképp értelmezhetetlen... :D


qwertg hotkeyeken vannak a skillek, ezer kapja ugyanazt a courier is
b meg space a legtavolabbi item hotkeyek, onnan mar nincs messze az n
kicsit ki kell forditani a kezfejemet es akkor pont raesik a huvelykujjam

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 6 2013 08:58am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 6 2013 08:58am
Quote (sylke @ 6 Jun 2013 16:50)
közben monitor kikapcs gombbal tselsz, a resettel használod az ultit és ha kihuzod a netet akkor pingelsz a minimapon


:DDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 09:01am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 6 2013 02:57pm)
lel
megtalaltam!
xre volt bindelve, sose hasznaltam meg
most atraktam jre, hatha tobbet fogom



qwertg hotkeyeken vannak a skillek, ezer kapja ugyanazt a courier is
b meg space a legtavolabbi item hotkeyek, onnan mar nincs messze az n
kicsit ki kell forditani a kezfejemet es akkor pont raesik a huvelykujjam


csak nem értik a zseniket
azt se értették, hogy nekem miért jobb ctrl-ra van bindelve a ts
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 6 2013 09:05am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 6 2013 04:36pm)
wat
most kajak csinaltam egy botgamet hogy kiprobaljam de nem vagom mire gondoltok
transfer items nekem gecire nem csinal semmit ladaban levo cuccokkal



nyomok egy F3-at, a stashből a cuccaim automatikusan átkerülnek a courierbe, elhozza nekem, aztán hazamegy




Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 12:23pm
tfw megszakad a 100% winrate kotl-lel
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 6 2013 12:29pm
Quote (Rawen @ Jun 6 2013 07:23pm)
tfw megszakad a 100% winrate kotl-lel


tfw kotl (en), pugna, cm random a teamben, 20 perces win
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2013 12:39pm
Quote (Rawen @ 6 Jun 2013 20:23)
tfw megszakad a 100% winrate kotl-lel



eleg imba champ
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 6 2013 02:35pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 6 2013 06:39pm)
http://1.ii.gl/1RBotp.png
eleg imba champ


egyetlen feel amit ismerek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2013 02:40pm
pick me a champ, pár szó magyarázattal :$
Go Back To Magyar Topic List
Prev17057067077087094683Next
Add Reply New Topic New Poll