lel
megtalaltam!
xre volt bindelve, sose hasznaltam meg
most atraktam jre, hatha tobbet fogom
Quote (lacketto @ 6 Jun 2013 16:52)
azon röhögök hogy ilyen teljesen ésszerűtlen keyei vannak ezekre az actionokre, szerintem rajta kívül senkinek nincs bindelve action az m, n keyekre vagy azoknak a környékére mert nem állnak kézre sehogy sem
az meg hogy mitől kényelmes M és N után még felmászni T-re, aztan vissza G-re végképp értelmezhetetlen...

qwertg hotkeyeken vannak a skillek, ezer kapja ugyanazt a courier is
b meg space a legtavolabbi item hotkeyek, onnan mar nincs messze az n
kicsit ki kell forditani a kezfejemet es akkor pont raesik a huvelykujjam
This post was edited by SummertimeClothes on Jun 6 2013 08:58am