d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17047057067077084683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 08:27am
Quote (Flutter @ 6 Jun 2013 16:24)
faszlamak ellen tokeletes lesz az

amugy te mit maxolnal neki?
3-2-1-1-1-4-1?


Plasma fieldet maxolni, ha sok a single target spell enemyben akkor utána current, ha nem akkor link a másodlagos.
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 6 2013 08:28am
Quote (SummertimeClothes @ 6 Jun 2013 16:25)
arra is lehet beallitani hotkeyeket, erdemes valami kezre esot betanulni, hogy ne kelljen figyelned ra mindig
en pl m betuvel megnyitom a shopot, nnel couriert kijelolom, aztan tvel felszedem az osszes stashben levo itemet es gvel magamhoz kuldom
ilyenkor utana magatol visszamegy wellbe
meg jobb also sarokba tudsz quickbuyra rakni itemeket ha odahuzod/shiftclickeled oket, aztan csilingel ha van ra penzed, az is hasznos tud lenni


ha a retrieve v transfer itemes magadhoz kuldest nyomod alapbol hozza a stasht :D -1 billentyu

vagy kulon van az optionsbe valami courier deliver items, lehet csak azzal mukodik igy de en azt hasznalom

This post was edited by fleSs on Jun 6 2013 08:30am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 08:31am
Quote (fleSs @ 6 Jun 2013 16:28)
ha a retrieve v transfer itemes magadhoz kuldest nyomod alapbol hozza a stasht :D -1 billentyu

vagy kulon van az optionsbe valami courier deliver items, lehet csak azzal mukodik igy de en azt hasznalom


Szerintem alapból elhozza a stasht.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 6 2013 08:32am
lvl 10!

nektek nem szarakodik mostanaban a connection?

megrakom a vp-t 3 commonnal

This post was edited by Flutter on Jun 6 2013 08:35am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2013 08:36am
wat
most kajak csinaltam egy botgamet hogy kiprobaljam de nem vagom mire gondoltok
transfer items nekem gecire nem csinal semmit ladaban levo cuccokkal

Quote (Flutter @ 6 Jun 2013 16:32)
lvl 10!

nektek nem szarakodik mostanaban a connection?

megrakom a vp-t 3 commonnal


miert dobalsz csak ugy el uncommonokat :wacko:

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 6 2013 08:37am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 08:48am
Quote (SummertimeClothes @ 6 Jun 2013 16:36)
wat
most kajak csinaltam egy botgamet hogy kiprobaljam de nem vagom mire gondoltok
transfer items nekem gecire nem csinal semmit ladaban levo cuccokkal



miert dobalsz csak ugy el uncommonokat :wacko:


Pedig én ha lenyomom az F3-at akkor a courier automatikusan átrakja a stashből az itemeket magára ha a kútnál áll és elhozza.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jun 6 2013 08:48am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 6 2013 03:25pm)
arra is lehet beallitani hotkeyeket, erdemes valami kezre esot betanulni, hogy ne kelljen figyelned ra mindig
en pl m betuvel megnyitom a shopot, nnel couriert kijelolom, aztan tvel felszedem az osszes stashben levo itemet es gvel magamhoz kuldom
ilyenkor utana magatol visszamegy wellbe
meg jobb also sarokba tudsz quickbuyra rakni itemeket ha odahuzod/shiftclickeled oket, aztan csilingel ha van ra penzed, az is hasznos tud lenni


röhögök
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 08:49am
Quote (lacketto @ 6 Jun 2013 16:48)
röhögök


Amúgy én sem értem ezt, én 1 db gombot használok és a couriert se kell kijelölni, automatikusan csinál mindent.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2013 08:50am
kapjatok be mind ok :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 6 2013 08:50am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 6 2013 02:25pm)
arra is lehet beallitani hotkeyeket, erdemes valami kezre esot betanulni, hogy ne kelljen figyelned ra mindig
en pl m betuvel megnyitom a shopot, nnel couriert kijelolom, aztan tvel felszedem az osszes stashben levo itemet es gvel magamhoz kuldom
ilyenkor utana magatol visszamegy wellbe
meg jobb also sarokba tudsz quickbuyra rakni itemeket ha odahuzod/shiftclickeled oket, aztan csilingel ha van ra penzed, az is hasznos tud lenni


közben monitor kikapcs gombbal tselsz, a resettel használod az ultit és ha kihuzod a netet akkor pingelsz a minimapon
Go Back To Magyar Topic List
Prev17047057067077084683Next
Add Reply New Topic New Poll