Quote (Anarkin @ 6 Jun 2013 16:22)
ty
aztán kövi game előtt elolvasom a courier-t hogy kell jól irányítani, mert most már megy a game : D
arra is lehet beallitani hotkeyeket, erdemes valami kezre esot betanulni, hogy ne kelljen figyelned ra mindig
en pl m betuvel megnyitom a shopot, nnel couriert kijelolom, aztan tvel felszedem az osszes stashben levo itemet es gvel magamhoz kuldom
ilyenkor utana magatol visszamegy wellbe
meg jobb also sarokba tudsz quickbuyra rakni itemeket ha odahuzod/shiftclickeled oket, aztan csilingel ha van ra penzed, az is hasznos tud lenni