Quote (Baleee @ 21 Mar 2015 09:03)
https://40.media.tumblr.com/91c48122507bb0c486e50a610285f509/tumblr_nli2jv53ga1uoat0xo1_400.jpg
Ha tudna, hogy hanyan dolgoznak 40+ eveket...
Rohogok amugy, igy is egyre uselessebb agyhalottak a dolgozok es most is szorjak ki a szakmaban jartas embereket a kormanyhivataloktol, lassan szerintem tengerimalacok fognak ugyintezni. : D
dohány utca nem 8.ker?