Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2015 08:11pm)
gyógyszer betegtájékoztató:
próbálom elképzelni a szituációt, hogy piros viszkető foltok jelennek meg, könnyezem és nem okoz nekem problémát, hogy mellékhatás jelentkezik.
beleírják mert hátha inkább belenyugszol és nem csinálsz problémát/munkát másoknak a bajaiddal
h3h3
This post was edited by Senee on Nov 6 2015 02:25pm