d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17017027037047054683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2013 03:36pm
dem support plays
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2013 03:39pm


Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2013 03:47pm
based
ertelmes nagyon ez az 1set initial ward XDDDD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2013 05:23pm
steam nem syncel, és nyafizik, ez szokásos? más játékoknál nem láttam még nagyon (1x 2x talán xxx év alatt)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 5 2013 05:25pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 01:23am)
steam nem syncel, és nyafizik, ez szokásos? más játékoknál nem láttam még nagyon (1x 2x talán xxx év alatt)


sokszor csinál nekem is olyat, hogy updatet kér, de baszik magától updatelni, olyankor újra kell indítani a steamet
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 5 2013 05:28pm
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 12:23am)
steam nem syncel, és nyafizik, ez szokásos? más játékoknál nem láttam még nagyon (1x 2x talán xxx év alatt)


ilyet meg nem lattam az elmult 2 het alatt, szoval nem hiszem hogy szokasos lenne
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 6 2013 06:30am
tfw no qt armlet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 6 2013 07:59am
valahogy nem érzek egy dolgot

LOL-ban a skilleknél ki van írva hogy mondjuk damage 200 (+50) (+0), egyik szám az hogy mennyit kap intből, másik szám az hogy mennyit kap ad-ból (ez nem jellemző amúgy, csak kevés skillnél van ilyen; tekintve hogy alig van hybrid champ, szóval csak egy zárójel szokott lenni)

- itt a skill dps mitől nő?

az intes carry-ket valahogy nem érzem

- ott most akkor damage és int stackolás lenne gondolom, de melyiket részesítsem előnyben?

This post was edited by Anarkin on Jun 6 2013 08:00am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 6 2013 08:04am
Quote (Anarkin @ 6 Jun 2013 15:59)
valahogy nem érzek egy dolgot

LOL-ban a skilleknél ki van írva hogy mondjuk damage 200 (+50) (+0), egyik szám az hogy mennyit kap intből, másik szám az hogy mennyit kap ad-ból (ez nem jellemző amúgy, csak kevés skillnél van ilyen; tekintve hogy alig van hybrid champ)

- itt a skill dps mitől nő?

az intes carry-ket valahogy nem érzem

- ott most akkor damage és int stackolás lenne gondolom, de melyiket részesítsem előnyben?


Skill dps semmitől nem nő, illetve, ultik dmge nőhet ha veszel egy aghanimot. Magic dmg mindig ugyanannyi marad, critek meg % skillek meg egyértelműek a leírásból. Int carry szinte nincs is, illetve Outworld Destroyert meg Silencert lehet úgy játszani, de mindig az int az elsődleges mert minden hero kap +1dmget mindegy egyes pont után a main attributejából, emellett 1 str ad 19HP-t, és 0.03 hp reg/sec-et, 1 agi ad 1 attack speedet, és 0.14 armort, 1 int ad 13 manat és 0.04 mana reg/sec-et.

This post was edited by Rawen on Jun 6 2013 08:05am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 6 2013 08:05am
Quote (Anarkin @ Jun 6 2013 02:59pm)
valahogy nem érzek egy dolgot

LOL-ban a skilleknél ki van írva hogy mondjuk damage 200 (+50) (+0), egyik szám az hogy mennyit kap intből, másik szám az hogy mennyit kap ad-ból (ez nem jellemző amúgy, csak kevés skillnél van ilyen; tekintve hogy alig van hybrid champ, szóval csak egy zárójel szokott lenni)

- itt a skill dps mitől nő?

az intes carry-ket valahogy nem érzem

- ott most akkor damage és int stackolás lenne gondolom, de melyiket részesítsem előnyben?


itt nem igazan van olyan hogy intes carry
csak nagyon szelsoseges eetekben szoktak nekik attack dmg itemet rakni (kiveve furiont)

intes karakter lategame-ben disable-t, support itemeket, gecisok manat/hp-t, meg egyeb itemeket rak
de ez fugg a jatszott es az ellenfel heroitol is
Go Back To Magyar Topic List
Prev17017027037047054683Next
Add Reply New Topic New Poll