d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev17007017027037044683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2013 02:29pm
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 22:27)
köfi :P

még kettő:
- annak hogy radiant a champ vagy sem, mi szerepe? netán csak aféle "story line" lenne?
- couriert ingame kell venni minden játékban vagy azt úgy megszerezzük és gg mindig?


Semmi, csak lore, régen évekkel ezelőtt volt szerepe amikor még volt normal mode dota1-ben és csak azok közül a herok közül pickelhettél amelyik oldalon voltál. Ingame kell venni mindig valakinek.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 5 2013 02:29pm
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 21:27)
köfi :P

még kettő:
- annak hogy radiant a champ vagy sem, mi szerepe? netán csak aféle "story line" lenne?
- couriert ingame kell venni minden játékban vagy azt úgy megszerezzük és gg mindig?


itt herok vannak :mad:

régen, még dota1-ben volt szerepe,hogy Dire vagy radiant volt-e a hős
couriert venni kell minden játékban
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2013 02:31pm
drow sniperre mask of madness shadowblade rapier a leghatekonyabb build
sniperre mask of madness mkb mkb basher basher se rossz

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 5 2013 02:32pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2013 02:32pm
Quote (SummertimeClothes @ 5 Jun 2013 22:31)
drow sniperre mask of madness shadowblade rapier a leghatekonyabb build


rici/10
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 5 2013 02:34pm
Quote (Rawen @ Jun 5 2013 08:32pm)
rici/10


tegnap volt alchemisttel, vett egy shadowbladet, enemy ment gankelni ricit, benyomta a shadow bladet, megölték
erre rici: EZEK MÉR LÁTNAK????
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 5 2013 02:35pm
Quote (sylke @ Jun 5 2013 09:34pm)
tegnap volt alchemisttel, vett egy shadowbladet, enemy ment gankelni ricit, benyomta a shadow bladet, megölték
erre rici: EZEK MÉR LÁTNAK????


Senki nem vesz detectiont enemyben.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2013 03:06pm
köcsög phantom assassin
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 5 2013 03:21pm
Quote (Anarkin @ 5 Jun 2013 23:06)
köcsög phantom assassin


az is bazijo carry szerintem
dagger miatt kevesbe vagy szar lanen, mint a legtobb, evasion alat ha 8 carry van a gameben, meg mar 1 damot ado itemmel is megolsz egy squishybb herot blink utan ha legalabb egyet critelsz mig rajtad van az as buff

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 5 2013 03:21pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2013 03:31pm
Holnap végre kínai doto))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 5 2013 03:33pm
Quote (Rawen @ Jun 5 2013 10:31pm)
Holnap végre kínai doto))


Elvezd csak amig ki nem megy az Alliance Kinaba rendet rakni ))
Go Back To Magyar Topic List
Prev17007017027037044683Next
Add Reply New Topic New Poll