Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2015 03:28pm)
itthon kibontom a tabletet, amit vettem az asszonynak, erre látom, hogy silver.
Megnézem a rendelést és látom, hogy véletlenül a goldot rendeltem.
De amúgy a fehéret akartam.
Mindenki elbaszta az összes létező helyen a színt. Nem baj, annak azért örülök, hogy nem a goldot adták :D
Felrobban a fejem, úgy fáj. kibaszott orrpolip és miatta megint homloküreggyulladás...
Infralámpád van? Az sokat segít. A fejfájásra meg egy jó marék Cataflam a tuti.