Quote (rapiddani @ Sep 2 2016 12:56pm)
tegnap jelentkeztem egy gyakornoki pozicióra :D felvettek :D egyből manager :D de utána 3órával rá már gyárigazgató lettem :D céges x6 bmw :DDDDDDDD aztán szóltam csajnak hogy eki extazzy és megdugtam a routerek között :DD:D:DD
Lol

itt svájcban 800 ezer ft átszámolva egy szteroid kúra, kifizetem egynapi fizetésből

kibaszom magam jövő nyárra

úgy fogok kinézni mint ti soha és olyan nőket kúrok mint ti soha :DDDDDD kólázva szétvágom magam ibizán sixpack svájc lóvéalan walker minden :DD:D
This post was edited by XxPiTyUkAxX on Sep 2 2016 06:15am