d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16970717273172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 2 2016 03:20am
ma se léptettek senkit elő? milyen szar egy nap ez
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2016 03:26am
Quote (rapiddani @ 2 Sep 2016 11:20)
ma se léptettek senkit elő? milyen szar egy nap ez


de, kemet, csak nem irja le, mer nem akarja hogy irigykedjünk
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 2 2016 03:31am
Quote (sylke @ Sep 2 2016 09:26am)
de, kemet, csak nem irja le, mer nem akarja hogy irigykedjünk


ja megint nyomod a jóöreg magyar irigységet :D :D :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 2 2016 03:38am
Quote (rapiddani @ 2 Sep 2016 11:31)
ja megint nyomod a jóöreg magyar irigységet :D :D :D


#büszkemagyaririgy
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 2 2016 05:47am
Várd ki a nap végét.
Kicsit változott a szitu. Most hagyták rám a hilton hotelláncot, eddig úgy volt csak az egyik hotel igazgatója leszek Miamiban. 10 percig láttak el tanácsokkal miként csináljam a dolgom ezekután.
Kicsit felgyorsultak az események.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Sep 2 2016 05:48am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 2 2016 12:47pm)


Várd ki a nap végét. :oooooo
Kicsit változott a szitu. ;) Most hagyták rám a hilton hotelláncot :D eddig úgy volt csak az egyik hotel igazgatója leszek Miamiban :DDDD 10 percig láttak el tanácsokkal miként csináljam a dolgom ezekután. :D :D
Kicsit felgyorsultak az események.xD

Fixáltam neked.

This post was edited by -joey- on Sep 2 2016 05:53am
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 2 2016 05:50am
magyar irigység :wacko:

le se tagadhatnátok istvánt és árpádot

szutyok gecik
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2016 05:54am
Quote (lacketto @ Sep 2 2016 12:50pm)
magyar irigység :wacko:

le se tagadhatnátok istvánt és árpádot

szutyok gecik


koppány gyermekei vagyunk
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 2 2016 05:56am
tegnap jelentkeztem egy gyakornoki pozicióra :D felvettek :D egyből manager :D de utána 3órával rá már gyárigazgató lettem :D céges x6 bmw :DDDDDDDD aztán szóltam csajnak hogy eki extazzy és megdugtam a routerek között :DD:D:DD
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 2 2016 06:11am
Quote (rapiddani @ Sep 2 2016 12:56pm)
tegnap jelentkeztem egy gyakornoki pozicióra :D felvettek :D egyből manager :D de utána 3órával rá már gyárigazgató lettem :D céges x6 bmw :DDDDDDDD aztán szóltam csajnak hogy eki extazzy és megdugtam a routerek között :DD:D:DD


Lol :D itt svájcban 800 ezer ft átszámolva egy szteroid kúra, kifizetem egynapi fizetésből :D kibaszom magam jövő nyárra :D úgy fogok kinézni mint ti soha és olyan nőket kúrok mint ti soha :DDDDDD kólázva szétvágom magam ibizán sixpack svájc lóvéalan walker minden :DD:D

This post was edited by XxPiTyUkAxX on Sep 2 2016 06:15am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273172Next
Add Reply New Topic New Poll