d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1697071727379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 11:53am
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 18:40)
Az értelmes embert ne vedd magadra, úgy értettem :D de csak poén volt, nem szeretnék neked egy rossz estét

Amúgy most hiába sarkítod itt belső törésre a dolgot, szerintem neked is rosszul esne, ha itt barátként/jó ismerősként tartott emberek olyat szólnának neked, amit nem várnál tőlük - de mondjuk csak nézd a baráti társaságodat! Elkezdenének egész este basztatni meg szidni (vagy a szeretteidet), következő héten ugyanúgy elmennél velük? Ugye, hogy nem? Ilyen szempontból a fórum sem volt más akkor, most annyi változott, hogy már a helyén kezelem ezeket a dolgokat. Ilyen egyszerű bro

Nem, nem mennek el, es nem, nem kezeled helyen a dolgokat.

Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 18:48)
igen levente, nem a legjobb megoldás

de ha egy fórumozó stílusa nem tetszik, akkor verjük be a pofáját, arra az a legjobb megoldás :D


implying megutnelek te szerencsetlen.
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 18:51)
megtehettem volna már kb minden nap, amíg hőzöngtél vanekkal, jarával is, amikor fórumon szidta a barátnőjét (és hogy ne nézzetek részrehajlónak, vanek jarás-barátnős topikja is átmegy egy határon), de itt gondoltam azt, hogy meg kell szólaljak
az objektív és az 'Objektívabb vagyok szerintem, mint bárki most itt' között pedig van egy kis különbség, pláne úgy, hogy hozzád egy rossz szót nem szóltam, amíg a 3. posztomnál nem tartottál szánalmasnak. Persze mostanság neked a fórumozás a non-stop acsarkodásról szól jóformán, úgyhogy itt sem csalódtam.


igen, nagyon bolcs vagy, reszlehajlo egy cseppet sem, etc, en sem csalodtam, joeynak meg szolhatnal mar, hogy logoljon at vanekrol.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 11:54am
Quote (sylke @ Sep 24 2014 05:53pm)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


hagyjad, hülye mint a segg
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 11:54am
Quote (sylke @ 24 Sep 2014 19:53)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


Ez kinek?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:55am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 06:53pm)
Nem, nem mennek el, es nem, nem kezeled helyen a dolgokat.



implying megutnelek te szerencsetlen.

igen, nagyon bolcs vagy, reszlehajlo egy cseppet sem, etc, en sem csalodtam, joeynak meg szolhatnal mar, hogy logoljon at vanekrol.


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 11:58am
Quote (Baleee @ Sep 24 2014 05:54pm)
Ez kinek?


vaneknek
annyira blockolva van neki mindenki, hogy még beszélget is velük
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 11:59am
on topic : anarkin mondta cigi közbe, hogy csinált új post blockert, csak még nem rakta fel
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:59am
Quote (xGurke @ Sep 24 2014 06:58pm)
vaneknek
annyira blockolva van neki mindenki, hogy még beszélget is velük


tudod gürgü ez olyan, mint amikor neked meg rawen barátodnak blokkolva volt a fél sub, de azért minden topicban beírtátok a kommentek után, hogy blocked, nem látom etc.

áhh, minek is magyarázom, te is olyan sötét vagy mint a másik két jómadár :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 12:00pm
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 18:59)
tudod gürgü ez olyan, mint amikor neked meg rawen barátodnak blokkolva volt a fél sub, de azért minden topicban beírtátok a kommentek után, hogy blocked, nem látom etc.

áhh, minek is magyarázom, te is olyan sötét vagy mint a másik két jómadár :D


mindenki hulye csak te vagy helikopter
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 12:00pm
Quote (TuskesVanek @ Sep 24 2014 05:59pm)
tudod gürgü ez olyan, mint amikor neked meg rawen barátodnak blokkolva volt a fél sub, de azért minden topicban beírtátok a kommentek után, hogy blocked, nem látom etc.

áhh, minek is magyarázom, te is olyan sötét vagy mint a másik két jómadár :D


kérlek mesélj még mennyire sötétek vagyunk veled ellentétben
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 12:00pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:00pm)
mindenki hulye csak te vagy helikopter


Go Back To Magyar Topic List
Prev1697071727379Next
Add Reply New Topic New Poll