d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev16970717273249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 21 2014 03:18pm
Quote (Jason89 @ Nov 21 2014 07:29pm)
Azért az évek során is ráragad az emberre valami. Legalábbis nálam ez a helyzet. :)
Mióta cpp-zel?


ööö, 3 éve max, de úgy komolyan fél éve

This post was edited by xGurke on Nov 21 2014 03:18pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 01:21pm
kéne valaki aki leprogramoz egy közösségi siteot
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 22 2014 01:24pm
Quote (beni @ 22 Nov 2014 20:21)
kéne valaki aki leprogramoz egy közösségi siteot


Nem tetszik a facebook? Milyen kéne?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 01:35pm
Quote (ace07 @ Nov 22 2014 08:24pm)
Nem tetszik a facebook? Milyen kéne?


A facebook egy szar. De nem ahhoz hasonló kapcsolattartásra speciel nagyon is alkalmas közösségi siteot akarok, hanem olyat, aminek értelme is van.

Lehessen eseményeket létrehozni, azokhoz csatlakozni, barátokat addolni, fényképeket feltölteni mind a saját profilodba, mind pedig az esemény oldalára.

Mi lenne jó választás? Joomla?

This post was edited by beni on Nov 22 2014 01:35pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 22 2014 01:45pm
Quote (beni @ 22 Nov 2014 21:35)
A facebook egy szar. De nem ahhoz hasonló kapcsolattartásra speciel nagyon is alkalmas közösségi siteot akarok, hanem olyat, aminek értelme is van.

Lehessen eseményeket létrehozni, azokhoz csatlakozni, barátokat addolni, fényképeket feltölteni mind a saját profilodba, mind pedig az esemény oldalára.

Mi lenne jó választás? Joomla?


ezt mind meg tudod csinálni facebookon?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 22 2014 01:46pm
Quote (beni @ Nov 22 2014 08:35pm)
A facebook egy szar. De nem ahhoz hasonló kapcsolattartásra speciel nagyon is alkalmas közösségi siteot akarok, hanem olyat, aminek értelme is van.

Lehessen eseményeket létrehozni, azokhoz csatlakozni, barátokat addolni, fényképeket feltölteni mind a saját profilodba, mind pedig az esemény oldalára.

Mi lenne jó választás? Joomla?


piacter
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 01:47pm
Quote (RRC @ Nov 22 2014 08:45pm)
ezt mind meg tudod csinálni facebookon?


Tescoban is be lehet vásárolni, de valaki mégis úgy döntött, hogy megcsinálja a CBA hálózatot.
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 22 2014 08:46pm)
piacter


wat?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 01:49pm
Quote (beni @ 22 Nov 2014 21:47)
Tescoban is be lehet vásárolni, de valaki mégis úgy döntött, hogy megcsinálja a CBA hálózatot.


Most pedig, hogy nem megy a fidesz közeli cba-nak, kitolják itthonról a tescot meg a többi nagyot.
Vagy már van haverod a fideszben, aki majd kitolja a facebookot itthonról?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 01:54pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 22 2014 08:49pm)
Most pedig, hogy nem megy a fidesz közeli cba-nak, kitolják itthonról a tescot meg a többi nagyot.
Vagy már van haverod a fideszben, aki majd kitolja a facebookot itthonról?


A facebook egyre szarabb. Csak azért olyan nagy, mert már mindenki rajta van, de az összes fejlesztését utálja mindenki (messenger app, cover picture, timeline, köszönöm, hogy vagy nekem videó...egy normális dolgot nem tudtak fejleszteni).

This post was edited by beni on Nov 22 2014 01:54pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 22 2014 01:58pm
Quote (beni @ Nov 22 2014 07:54pm)
A facebook egyre szarabb. Csak azért olyan nagy, mert már mindenki rajta van, de az összes fejlesztését utálja mindenki (messenger app, cover picture, timeline, köszönöm, hogy vagy nekem videó...egy normális dolgot nem tudtak fejleszteni).


lenne 3 ember az oldaladon aki használná
also : joomla és hasonló faszságokat nem ajánlom, ha valami komoly dolgot akartok csinálni, mert arra nem alkalmas
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273249Next
Add Reply New Topic New Poll