Quote (beni @ Nov 22 2014 07:54pm)
A facebook egyre szarabb. Csak azért olyan nagy, mert már mindenki rajta van, de az összes fejlesztését utálja mindenki (messenger app, cover picture, timeline, köszönöm, hogy vagy nekem videó...egy normális dolgot nem tudtak fejleszteni).
lenne 3 ember az oldaladon aki használná
also : joomla és hasonló faszságokat nem ajánlom, ha valami komoly dolgot akartok csinálni, mert arra nem alkalmas