Quote (Makkertest @ 2 Mar 2013 12:58)
nem, csak az utolsó emlékem, hogy a poe gyártói ki akarják zárni a paytowin faktort a játékból, ezért ellenzik az fgvel való kereskedést, de ahogy látom paul szarik bele, vagy törölték ezt a teóriát.
Quote (cowding @ 2 Mar 2013 13:04)
az összes játékfejlesztő cég ezt kijelentette, blizzard is
this
nem fogjak soha kizarni sehonnan sem, amig van aktiv playerbase.