Quote (jarabekg @ Sep 27 2012 09:48pm)
ez kurvajól néz ki, mikor kezdődik? Esetleg megmutathatnád honnan veszed meg
Fölraksz egy IRC programot es horriblesubs channelen minden ongoing show rajta van a rendesebb sub groupoktol. Ha pleb vagy akkor nya ponty eu.
Quote (jarabekg @ Sep 27 2012 09:48pm)
karan is be szokott nézni _néha_
Rawennel teljesen ellentetes az izlesünk, arrol meg nem is beszelve hogy a legutolso newfag is több animet latott mint en. En se tudok hozzaszolni mindenhez.
Quote (Rawen @ Sep 27 2012 09:54pm)
Október 4, még nem tudom kik fognak subot csinálni.
Pont a születesnapomon. Horriblesubs es Commie fogjak fölvenni elörelathatolag.