d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev16970717273198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2012 03:48pm


;_;
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 10:39am

Guilty Crown of the season DE AZÉRT GECIRE VÁROM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 11:41am
faddfsdfghrtzrjuikolpizkutjzhtg
Member
Posts: 3,685
Joined: Mar 11 2009
Gold: Locked
Sep 27 2012 12:26pm
ez réven topicja?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 12:26pm
Quote (Blooodka666 @ 27 Sep 2012 20:26)
ez réven topicja?


Ja ez az official blogom.

This post was edited by Rawen on Sep 27 2012 12:26pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 27 2012 02:48pm
Quote (Rawen @ Sep 27 2012 05:39pm)
http://www.youtube.com/watch?v=3anvqaH4pTM
Guilty Crown of the season DE AZÉRT GECIRE VÁROM :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ez kurvajól néz ki, mikor kezdődik? Esetleg megmutathatnád honnan veszed meg

Quote (Rawen @ Sep 27 2012 07:26pm)
Ja ez az official blogom.


karan is be szokott nézni _néha_
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 02:54pm
Quote (jarabekg @ 27 Sep 2012 22:48)
ez kurvajól néz ki, mikor kezdődik? Esetleg megmutathatnád honnan veszed meg



karan is be szokott nézni _néha_


Október 4, még nem tudom kik fognak subot csinálni.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 03:19pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 27 2012 03:29pm
3DPD de azért duknám.



This post was edited by Rawen on Sep 27 2012 03:34pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 27 2012 03:33pm
Quote (jarabekg @ Sep 27 2012 09:48pm)
ez kurvajól néz ki, mikor kezdődik? Esetleg megmutathatnád honnan veszed meg


Fölraksz egy IRC programot es horriblesubs channelen minden ongoing show rajta van a rendesebb sub groupoktol. Ha pleb vagy akkor nya ponty eu.

Quote (jarabekg @ Sep 27 2012 09:48pm)
karan is be szokott nézni _néha_


Rawennel teljesen ellentetes az izlesünk, arrol meg nem is beszelve hogy a legutolso newfag is több animet latott mint en. En se tudok hozzaszolni mindenhez.

Quote (Rawen @ Sep 27 2012 09:54pm)
Október 4, még nem tudom kik fognak subot csinálni.


Pont a születesnapomon. Horriblesubs es Commie fogjak fölvenni elörelathatolag.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16970717273198Next
Add Reply New Topic New Poll