Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Jun 2012 20:56)
milla tele van faszsággal, eleinte egész normálisak voltak, mostanában 1-2 jó post van, többi populista demagóg facepalm
szolidaritásról mit hallottál? úgy tudom, az is valami hasonló civil kezdeményezés mint a milla