d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev169707172731468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 6 2012 12:35pm
Franciaországban Hollande nyert elvileg, görögöknél a radikális pártokkal lesz csak kormányzóképes a koalíció imo, izgalmas időszaknak nézünk elébe...
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 23 2012 12:57am
Demján: Legyen 310-315 forint az euró

next headline

302 forint az euró

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 23 2012 01:08am
Quote (Genthor @ May 2 2012 06:12pm)


legfeljebb nyaranta avn 1-2 honap, amiko tobbet beszelek 10 percnel.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 12:40pm
megőrülök, ha ezek jönnek vissza baszd meg...

http://index.hu/belfold/2012/05/30/tarki_a_fidesz_legyengult_az_mszp-hez/
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 30 2012 12:42pm
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 19:40)


nem tudom melyik párt a roszabb
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 12:49pm



Egymillióan a magyar sajtószabadságért
Ma Trianon emléknap a parlamentben. Ehhez mi csupán annyit tennénk hozzá: a birodalom széthullásával a Britek - 1922-höz képest - elvesztették a terület 99,31%-át, a népesség 90%-át. Mégsem rinyálnak, hogy vissza Indiát, az USÁ-t, Ausztráliát vagy Kanadát. Különösen vicces a Nemzeti összetartozás napja egy olyan kormány uralkodása idején, amelyik példátlan sikerrel kergeti külföldre az állampolgárait.


csípem a millásokat, de ez most akkora baromság, hogy a fejemet fogom. érdemes a kommentekből szemezgetni egy kicsit, van egy két elég jó :lol:
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 4 2012 12:52pm
Quote (tevetava @ Jun 4 2012 07:49pm)
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283674_393883020648481_169854769717975_1075517_1544151379_n.jpg


Egymillióan a magyar sajtószabadságértMa Trianon emléknap a parlamentben. Ehhez mi csupán annyit tennénk hozzá: a birodalom széthullásával a Britek - 1922-höz képest - elvesztették a terület 99,31%-át, a népesség 90%-át. Mégsem rinyálnak, hogy vissza Indiát, az USÁ-t, Ausztráliát vagy Kanadát. Különösen vicces a Nemzeti összetartozás napja egy olyan kormány uralkodása idején, amelyik példátlan sikerrel kergeti külföldre az állampolgárait.


csípem a millásokat, de ez most akkora baromság, hogy a fejemet fogom. érdemes a kommentekből szemezgetni egy kicsit, van egy két elég jó :lol:


Kinyilt a szivlapat a zsebemben
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 12:53pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 4 Jun 2012 20:52)
Kinyilt a szivlapat a zsebemben


hasonlóan érzek én is
ekkora baromságot elkövetni.. jézusom..
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 4 2012 12:56pm
Quote (tevetava @ 4 Jun 2012 20:53)
hasonlóan érzek én is
ekkora baromságot elkövetni.. jézusom..


milla tele van faszsággal, eleinte egész normálisak voltak, mostanában 1-2 jó post van, többi populista demagóg facepalm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 4 2012 01:00pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 4 Jun 2012 20:56)
milla tele van faszsággal, eleinte egész normálisak voltak, mostanában 1-2 jó post van, többi populista demagóg facepalm


szolidaritásról mit hallottál? úgy tudom, az is valami hasonló civil kezdeményezés mint a milla
Go Back To Magyar Topic List
Prev169707172731468Next
Add Reply New Topic New Poll