d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev169707172735001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 12:06pm
wtf? : D
a kommentet is érdemes


Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2011 12:12pm
nem elég, hogy 8-19.30-ig van órám szerdánként, jövőhéten még stat II. zh-t is kell írnom 19:50-től, mert basztak órarendet nézni, és egy idősávba rakták a zh-t a gyakorlattal.

corvinus, fuck yeah :thumbsup:
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 5 2011 12:14pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 5 Oct 2011 20:12)
nem elég, hogy 8-19.30-ig van órám szerdánként, jövőhéten még stat II. zh-t is kell írnom 19:50-től, mert basztak órarendet nézni, és egy idősávba rakták a zh-t a gyakorlattal.

corvinus, fuck yeah :thumbsup:

a kubai vered miatt ez nem lehet problema
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2011 12:16pm
Quote (vtibor @ 5 Oct 2011 20:14)
a kubai vered miatt ez nem lehet problema


ha meghúznak én is meghúzom őket, senki nem tud visszautasítani, max. kéretik magukat
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 5 2011 12:17pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 5 Oct 2011 20:16)
ha meghúznak én is meghúzom őket, senki nem tud visszautasítani, max. kéretik magukat


mert neked van a legszebb szemoldokod
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 5 2011 12:24pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 5 2011 08:16pm)
ha meghúznak én is meghúzom őket, senki nem tud visszautasítani, max. kéretik magukat


egy igazi kubai srác vagy, nincs olyan hogy nem szeret valaki.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2011 12:25pm
Quote (vtibor @ 5 Oct 2011 20:17)
mert neked van a legszebb szemoldokod


Quote (N4aBz @ 5 Oct 2011 20:24)
egy igazi kubai srác vagy, nincs olyan hogy nem szeret valaki.


mindezek mellett rafinált egy srác vagyok, csak jól álcázom magam, a bolondjukat járatom, és mindezt észre sem veszik
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 5 2011 12:26pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 5 2011 08:25pm)
mindezek mellett rafinált egy srác vagyok, csak jól álcázom magam, a bolondjukat járatom, és mindezt észre sem veszik


te taktikázol itt a legjobban, észre se vesszük, mert hülyének tartunk.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 5 2011 12:26pm
olyan kurva jó, hogy sonci kb. délben bejelölt, és azóta kb. hatszor jelöli ki fb, hogy valaki felvett
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 5 2011 12:26pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 5 2011 08:26pm)
olyan kurva jó, hogy sonci kb. délben bejelölt, és azóta kb. hatszor jelöli ki fb, hogy valaki felvett


minden órában kell látnod, hogy felvett.
Go Back To Magyar Topic List
Prev169707172735001Next
Closed New Topic New Poll