Quote (vtibor @ 5 Oct 2011 20:17)
mert neked van a legszebb szemoldokod
Quote (N4aBz @ 5 Oct 2011 20:24)
egy igazi kubai srác vagy, nincs olyan hogy nem szeret valaki.
mindezek mellett rafinált egy srác vagyok, csak jól álcázom magam, a bolondjukat járatom, és mindezt észre sem veszik