Quote (hedgehogsword @ Sep 28 2011 10:04pm)
39cm,5perc...
ezt eddig hárman írták ki, ez miafasz?
Megint a lányok írkálják, gondolom olyan, mint volt pár hónapja vmi faszság, amiből mindenki vmi ROSSZRAHUJUJ következtetett, közben vmi baromság volt.
Szal megy a pm a lányok között, hogy "írd ki, hogy milyen a hangulatod 1-40 centiig, és hogy mióta 1-10 percig, hadd higgyék a fiúk hogy rosszlány vagy hahhaa"
vagy vmi hasonlóan szellemes